घुससहित प्रहरी जवान रंगेहात पक्राउ

५ जेष्ठ २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल-बुटवलमा शसस्त्र प्रहरीका जवान सेवाग्राहीसँग घुस लिँदै गर्दा रंगेहात पक्राउ परेका छन् । रुपन्देहीको शसस्त्र प्रहरीबल नेपाल नंं ४१ गुल्म बुटवलमा कार्यरत शसस्त्र प्रहरीका जवान भेषेन्द्र केशी सेवाग्राहीसँग लिएको नगद १० हजारसहित पक्राउ परेको अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग बुटवल कार्यालयले जनाएको छ ।

पक्राउ परेका केशी शसस्त्र प्रहरीका घुमुवा जवान रहेको अख्तियारले जनाएको छ ।भन्सारमा समान छुटाईदिने भन्दै सेवाग्राहीसँग लिएको नगद १० हजार सहित बुटवल दिपनगरबाट आइतबार साँझ ६ बजे केसीलाई पक्राउ गरिएको अख्तियारका सूचना अधिकारी सुरेश भुसालले जानकारी दिएका हुन् ।पक्राउ परेका केसीले नियमित घुस रकम नदिए सामग्री पक्राउ गरिदिने भन्दै सेवाग्राहीसँग मासिक रुपमा घुस रकम माग गर्दै आउने गरेको गुनासो आइरहेको र सोही क्रममा निगरानी गर्दै जाँदा आइतबार रंगेहात पक्राउ गरिएको भुसालले जानकारी दिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • तिलोत्तमामा धानको समर्थन मूल्य लागू , मोटाको २,७३५ र मध्यमको…
  • रात्रिमा जाग्राम बसेर नेपालीले महान् चाड बडा दशैँलाई बिदा गरे
  • देहरादून घटनामा घाईते विद्यार्थीको निःशुल्क उपचारको माग
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले ३१ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • लायन्स बुटवल मुक्तिनाथ द्वारा आर्थिक सहयोग
  • बुटवलमा उपचाररत कोरोना संक्रमितको मृत्यु
  • श्री हिमालय श्रंखला चौँरी युवा क्लवद्धारा ढोरपाटनका बाढी पहिरो पिडितलाई…