कांग्रेस नेता भण्डारी जनजागरण अभियान अन्तर्गत सैनामैनामा

८ जेष्ठ २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
42 Shares


सुरेन्द्र परियार,प्रमुख विपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले सरकारका गलत क्रियाकलापको विरोध गर्नेदेखि कार्यकर्तालाई चलायमान बनाउनेसम्मका विभिन्न १४ उद्देश्यसहित तीन चरणमा देशभर जनजागरण अभियान सञ्चालन गर्ने घोषणा गरे अनुरुप रुपन्देहीको सैनामैनामा पनि आज जनजागरण अभियान आयोजना गरिएको छ ।

सैनामैनाको मुर्गिया स्थित ग्लोबल पार्टि प्यालेसमा आयोजना गरिएको कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका प्रभावशाली नेता चन्द्र भण्डारीले सम्बोधन गर्नुहुने छ । कार्यक्रममा पार्टिका नेता कार्यक्रता, सुवेच्छुक सबैलाइ सहभागिताका लागी सैनामैना नगर सभापति राम प्रसाद अधिकारीले आग्रह गर्नुभयो । अभियानमार्फत महासमितिबाट पारित विधानसहितका दस्ताबेजबारे कार्यकर्तालाई सुसूचित गर्ने, नेता कार्यकर्ताबीच एकता बढोत्तरी गर्ने, जागरण अभिवृद्धि गर्ने, कांग्रेसको अगुवाइमा भएका राजनीतिक उपलब्धि जनताबीच सम्प्रेषण गर्ने, संविधान संशोधनबारे जनमत सिर्जना गर्नेलगायतका १४ उद्देश्य कांग्रेसले लिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • आमा’ को अष्ट्रेलिया र अमेरिका रिलिज घोषणा
  • अस्ताए विश्वकै  होचा खगेन्द्र थापा 
  • प्रधानमन्त्री ओली र जापानी उपमन्त्रीबीच भेट
  • पत्रकार थापा र पुर्व खेलाडी साहानी जापानमा सम्मानित
  • सगरमाथा रनिङ्ग शिल्डको उपाधी अन्नपुर्णलाई
  • खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ताको अन्र्तकृया कार्यक्रम सम्पन्न
  • तेस्रो मदन भण्डारी फुटसल प्रतियोगिताको उपाधि न्यु होराईजनलाई
  • प्रशासन कार्यालय गुल्मीमा ग्लोबल आईएमई बैंकको एक्स्टेन्सन काउन्टर
  • प्रथम गुल्मी मुसिकोट महोत्सवमा सर्वाधिक राशीको भलिवल प्रतियोगिता हुदै
  • अवध स्वायत्त प्रदेशद्धारा बनफडानी तत्काल नरोके कारवाही गर्ने (विज्ञप्तीसहित)