बस बगाउँदा घाइते भएकाहरुको उपचारमा कमी हुन नदिन तुल्सीपुर उपमहानगरका प्रमुख घनश्याम पाण्डेको अस्पताल प्रशासनलाई निर्देशन

२१ श्रावण २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
6 Shares


दाङको गुहारखोलाले आइतबार साँझ बस बगाउँदा घाइते भएकाहरुको उपचारमा कुनै कमी हुन नदिन तुल्सीपुर उपमहानगरका प्रमुख घनश्याम पाण्डेले अस्पताल प्रशासनलाई निर्देशन दिनुभएको छ । घाइतेहरुको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न अस्पताल पुग्नुभएका पाण्डेले गम्भिर घाइतेहरुहरुलाई तत्काल उपचारका लागि अन्य अस्पतालमा लैजान निर्देशन दिनुभयो । घाइतेहरुको उपचारमा समस्या परे उपमहानगरपालिकाले सहयोग गर्ने आश्वासन उहाँले दिनुभयो । धनगढीबाट तुलसीपुर आउदै गरेको ना ४ ख ८१३६ नम्बरको यात्रुबहाक बस आइतबार साँझ दुर्घटनामा परेको थियो । दुर्घटनामा ११ जना घाइते भएका थिए । घाईतेहरुको राप्ती अञ्चल अस्पताल तुलसीपुरमा उपचार भईरहेको छ ।
नगरप्रमुखले गुहारखोलाको पनि निरिक्षण गर्नुभएको थियो । समयमै पुल नबन्दा हरेक बर्षा समयमा दुर्घटना हुने गर्दछ । पानी आएपछि सवारी साधानहरु खोला ओहोर ओदोर गर्न सक्दैनन् । मेयर पाण्डेले यात्रुहरुका लागि वैकल्पि व्यवस्था गरेर गन्तव्यमा जाने व्यवस्था मिलाइने बताउँनुभयो । सरकारले समयमै पुल निर्माण गर्न नसक्दा दुर्घटना भएको भन्दै समयमै आवश्यक संरचना निर्माण गर्न सबैले खवरदारी गर्नुपर्ने वताउनुभयो ।
यता प्रतिनिधिसभा सदस्य शान्ता चौधरीले दाङको तुलसीपुर–घोराही सडक खण्ड अन्तगरगत पर्ने ग्वार खोलाले बस बगाएको बिषयमा संसदमा ध्यानाकर्षण गराउनुभएको छ । समयमै पुल निर्माण नहुँदा बर्षेणी यस्तो शास्ती भोग्नु परेको भन्दै नेकपाकी सचेतक समेत रहनुभएकी चौधरीले समयमै पुल निर्माणको कार्यलाई पूर्णता दिन संसदमार्फत सरकारलाई ध्यानाकर्षण गराउनुभएको हो । आउदा बर्षमा यस्तो अबस्था भोग्नु नपर्ने अबस्थाको शिर्जन गर्न उहाँको माग थियो । समयमै पुल निर्माण नगर्ने ठेकेदारलाई कारबाहीको दायरामा ल्याउन समेत सरकारसंग माग गर्नुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बन्दबन्दीको समयमा ईट्टा उद्योगका मजदुरहरुलाई खाद्यान्न वितरण
  • कपिलबस्तुमा प्रदेश सांसद द्वारा भक्तजन प्रतिक्षलयको शिलन्यास !
  • शिव माविले पुर्यायो विद्यार्थीका घरआँगनमै पुस्तक
  • सिसहनियाँ उद्योग बाणिज्य संघको सरकारको पछिल्लो निर्णयले ध्यानाकर्षण
  • राजनिती छबी बनाउन राहत बितरण गरेको छैन: अभियान्ता चौधरी
  • समाजबादी सरकारको शैक्षिक व्यापारिकरण
  • नेपाल रेडक्रस सोसाइटी पञ्चनगर उपशाखाद्धारा रक्तदान सम्पन्न
  • कालिगण्डकी गाउँपालिकामा १८ वर्षिय पुरुष कोरोना संक्रमित
  • रूकुममा वडाध्यक्षको नेतृत्वमा प्रहरी चौकी तोडफोड
  • गाउँ फर्केका युवालाई लघुवित्त बैंकबाट पूँजी दिलाउन सुझाव