फरक किसिमको लोकगित “लोभी आखा “ले दर्शकको मन जित्दै, पुष्प र सिल्पाको मिलेको केमेस्ट्री

११ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
896 Shares


बुटवल -सबैको प्रतिक्षामा रहेको बिल्कुलै नया शैली अनि नया भिडियो शैलीको लोकदोहोरी गीत लोवी आखा को म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भएको छ ।शिल्पा र पुष्पको जोडी अझ खुलेको छ भने यी दुइ यस गीतको भिडियोमा राजा र रानी झैँ देखिएका छन ।

गीतकार कृष्ण केसीको शब्द सिर्जना अनि बसन्त थापाको संगीत सिर्जना रहेको गीतको संगीत संयोजन भने आशिष अविरलले गरेका छन् । आफ्नो मन युट्य़ुब च्यानलले बजार ब्यबस्थापन गरेको गीतमा बसन्त थापा र लक्ष्मी मल्लको आबाज रहेको छ ।

सार्वजनिक गीतको म्युजिक भिडियोले चलनमा रहेको लोक दोहोरी गीतको भिडियो शैलीलाइ परिवर्तन गरेको छ भने यति मात्र नभएर यस गीतको भिडियोले लोक दोहोरी क्षेत्रको विकास समेत भएको शंज्ञा दिएको छ । परापूर्वकाल देखि चलन र चल्तीमा आएको लोकदोहोरी गीतको म्युजिक भिडियोमा जहा ढाका,टोपी पटुकी र गुन्यो ,चोलो र सारीलाइ अनि डाडा,पाखा ,भ्नाज्याँन र हाट,बजार अनि मेलालाइ बिशेष प्राथमिकता दिदै आइरहेको थियो । तर समय अनि परिस्थिति फरक परिवर्तन भए संगै अहिले यहाँ सम्म आउदा यस लोकदोहोरी गीतले पनि कोल्टे फेरेको महसुश यहि गीतको म्युजिक भिडियो मार्फत भएको छ । हेर्दा पनि चलचित्रको अनि पप गीतझैँ लाग्ने यस गीतको म्युजिक भिडियो निकै आकर्षण बनेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • बैंकका कर्मचारीलाई कोरोना लागे सम्पूर्ण खर्च बैंकले नै बेहोर्नुपर्ने
  • नविल बैंकको घररजग्गा कर्जा अफरः ७: ९ प्रतिशत ब्याजदरमै ऋण…
  • माछापुच्छ्रे बैंकले भित्र्यायो विइ च्याट वालेट
  • समपूर्ण युवा क्लबको प्रथम अधिबेशन सम्पन्न, डिम(अशोक) बहादुर पुनको संयोजकत्वमा…
  • सुरक्षालाई मध्यनजर गर्दै ज्यामिरेमा अस्थाई प्रहरी पोष्टको स्थापना
  • पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटकि एक युबतीमा कोरोना पुष्टि
  • सर्वसाधारणले अव आइपीओ न्यूनतम ५० कित्ता पाउने
  • रिलायन्स लाइफ इन्सुरेन्सको ६३ करोडको आइपीओ आउदै
  • ब्रोकरमा राखेको धरौटी रकममा अब लगानीकर्ताले ब्याज पाउने
  • कोरोना महामारी नियन्त्रणका लागि सबै एकजुट होऔंः मन्त्री बराल