मेरियाल्डमा ईनेप्लिजका संस्थापक बिश्वराज थापा सम्मानित

१४ जेष्ठ २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
33 Shares


अमेरिकाको डिसी महानगर क्षेत्र बाट संचालित अङ्किय पत्रिका ईनेप्लिजका संस्थापक तथा प्रधान सम्पादक सम्मानित भएका छन् । गत आईतबार मे २६ का बिभिन्न ब्यक्ति र संघसंस्थालाई सम्मान गर्ने क्रममा सामुदायिक क्षेत्रमा संचार माध्यमको तर्फ बाट योगदान गरे वापत संस्थापक थापालाई सम्मान गरेको हो ।

मेरिल्याण्ड व्यवस्थापिका एसियन अमेरिकन एण्ड प्यासिफिक आइसल्याण्डर्स ककस  एएपीआई  को आयोजनामा हेरिटेज  परम्परा महिनाको उपलक्ष्यमा नेपाली अमेरिकनहरुलाई सम्मानित गरिएको हो । मेरिल्याण्ड व्यवस्थापिका एसियन अमेरिकन एण्ड प्यासिफिक आइसल्याण्डर्स ककस जस्को सदस्य हुन् सिनेटर तथा संसद हुनु पर्छ ।

उक्त कार्यक्रममा झन्डै ३ दर्जन ब्यक्ति तथा संस्थालाई सम्मान गरिएको थियो । उक्त कार्यक्रममा सम्मानित हुनेहरुमा क्रमस डा एलिना शाक्य, डा उत्तम गौली, डा कृष्ण सिजापती, डा अनुप श्रीवास्तब, डा कृष्ण बिष्ट, रमेश भट्ट,लक्ष्मीकान्त जैसी गौडेल, टीईसी ग्रुप, डा माउन्ट एभरेष्ट रेष्टुरेन्ट, मुरली अधिकारी, बासुदेव खनाल, अर्जुन मैनाली, कुल गुरुङ, रुद्र गुरुङ, हिमालय डेमोक्रेटिक क्लब, साईकियाट्रिक स्पेशियालिटी क्लिनिक ,दीपक खतिवडा, बिनोद मोक्तान, अनिल पाण्डे, तिर्थराज पाण्डे, महेश्वर पन्त, सारंगा श्रेष्ठ, रेणु शर्मा, संचारकर्मी द्वय सतिस चापागाई तथा बिश्वराज थापा, भक्त थापा, अनु वन्त , रुद्र गुरुङ, प्रेम श्रेष्ठ, इन्द्र थापा, गोपाल बिश्वकर्मा, डिल्ली ढुंगाना, कुमार कार्की९एभरेष्ट तेक्वान्दो० लाई सम्मान गरिएको थियो । सम्मानित हुने सबैले छोटो मन्तब्य राखेका थिए ।

मेरिल्यान्डको राजधानी एनापोलिसस्थित मेरिल्याण्ड बिधान सभा कक्षमा एक बृहत कार्यक्रम सहित उक्त सम्मान गरिएको हो । मेरिल्याण्ड कि सिनेटर क्याथी क्लाउजमायर, बिधान सभा सदस्य ह्यारी भण्डारीका तर्फबाट सम्मान पत्र वितरण गरिएको थियो ।

उक्त सम्मान कार्यक्रममा सहभागी तथा अतिथिहरुलाई मेरिल्यान्डको हाउस अफ डेलिगेट र सिनेटको कार्यकक्ष अबलोकन गराईएको थियो ।उक्त यो भवन र कक्षमा जर्ज वाशिंगटन र थोमस जेफर्सनले काम गरेका थिए । गत हप्ता मात्र बाल्टिमोरमा डेमोक्रेटिक पार्टीका लागि यूवा समितिका पूर्व सचिव तथा डेमोक्रेटिक पार्टीका केन्द्रिय सदस्य तथा बिधान सभा सदस्य माननीय ह्यारी भण्डारीको पहलमा आयोजना गरिएको कोष वृद्धि कार्यक्रममा मेरिल्याण्डका समाज सेवी डा श्याम कार्की तथा सामाजिक अभियन्ता अर्जुन हमाललाई एसियन अमेरिकन एण्ड प्यासिफिक आइल्याण्डर ९एएपीआई ले केन्द्रिय पार्सदमा नियुक्त गरेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • बुटवलको तिनाउ हस्पिटलमा पाईप घुसाएर पत्थरी फोर्ने ‘रेट्रोग्रेट ईन्ट्रासेल सर्जरी’
  • लुुम्बिनी स्वतन्त्र सिलाई ब्यवसायीको संगठन विस्तार
  • ‘इनफ इज इअफ’अभियानमा सांसद शाहसहित १४ जनाले जनाए ऐक्यबद्धता
  • नेविसङ्घको सङ्गठन विस्तार खोजेका देउवालाई प्रतिप्रश्न: ‘अपूरो र बबुरो’ किन…
  • मास्क नलगाई घरबाहिर निस्किनेलाई कारवाही गरीने ।
  • कैलालीमा ओली र प्रचण्ड पक्षका कार्यकर्ताबीच झडप
  • मनकारी झविन्द्र :आफ्नो जन्मदिनमा अवसरमा विपन्न परिवारलाई सहयोग
  • आजबाट ५० रुपैयाँको नयाँ नोट चलनचल्तीमा
  • भैरहवा भन्सार कार्यालय रुपन्देहीमा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन हुन सकेन
  • आजको राशिफल हेर्नुहोस