बिशाल थापाको निर्देशनमा लोक दोहोरि गित पिरती लाउना ले सार्बजनिक

१६ जेष्ठ २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
689 Shares


सुदिप गौतम- बुटवल बिगत केहि बर्ष देखि नवलपरासीको सुनवलमा रहेर हास्यकलाकारिता गर्दै आएका हास्यकलाकार बिशाल थापा ले निर्देशन पाटो पनि सम्हाल्दै आएका छन उनले निर्देशन संगै अभिनय गरेको गित सुशील कुमार बिसी को एल्बम पिरती लाउनाले  टि टाइम म्युजिक मार्फत सार्बजनिक भएको छ  कलेज पढ्दा लगाईने माया पिरतीले बिगारेको बारेमा व्यंग्य गर्न खोजिएको छ

उक्त गितमा स्वर गोबिन्द बिसी र पूर्णकला बिसी को स्वर रहेको छ भने लय सब्द पनि गोबिन्द बिसिको रहेको छ  म्युजिक भिडियो एकदमै राम्रो बनेको छ ्रगितमा बिशालले आफ्नो निर्देशन र अभिनयको कला देखाएका छन  गितमा बिशाल थापा, सिरु पौडेल ऋतु , उमेश र सुरजले अभिनय गरेका छन गितलाई छायांकन आदेश थापा मगरले गरेका छन भने सम्पादन अनिस खड्काले गरेका छन निर्देशन भंने बिशाल थापाको रहेको छ  गितको एरेन्ज ईन्द्र जिसीले गरेका छन  गितको छायांकन नवलपरासी जिल्लाको बिभिन्न ठाउमा गरिएको छ  गितको सफलताको शुभकामना

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • जेठ २५ भित्र कर बुझाउन करदातालाई सरकारको निर्देशन नबुझाए जरिवाना…
  • जनता र जनप्रतिनिधि नचिन्ने अर्थमन्त्रीले जनभावना बुझ्न नसक्ने नेता कण्डेलको…
  • महामारीको दोस्रो छाल पहिलो भन्दा पनि घातक हुन सक्छ-डब्ल्युएचओ
  • कोरोनालार्ई परास्त गरि नवलपरासीका पहिलो कोरोना संक्रमित सहित ३ जना…
  • लकडाउन प्रभावित परिवारलाई राहत वितरण गर्दै अभियानता चौधरी
  • नेपाल शिक्षक संघद्धारा गलकोट नगरपालिकाको राहत कोषमा दश हजारको चेक…
  • दशगजामा सडक निर्माण कार्य अबिलम्ब रोक्न भारतलाई चेतावनी
  • समाजवादी र राजपाले दर्ता गराए संविधान संशोधन प्रस्ताव
  • माछा मार्ने कारवाहिमा
  • पश्चिम नवलपरासीको सरावलमा १ जनामा कोरोना संक्रमित, जिल्लामा संक्रमित ६…