हावाहुरीले विद्युतको पोल भाँचियो

१८ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
36 Shares


राजविराज  – बिहीबार राती आएको हावाहुरीले सप्तरीको विभिन्न स्थानका गरी करिब एक सय विद्युत् पोल र तार चुडिदा करिब ८० लाख मूल्य बराबरको क्षति भएको छ । हावाहुरीले जिल्लाको विभिन्न स्थानमा ११ केभी हाइभोल्टेज ५५ पोलसहित करिब एक सय पोल भाँचिएको विद्युत् प्राधिकरण वितरण केन्द्र राजविराजका प्रमुख चन्द्रनारायाण साहले जानकारी दिनुभयो । हावाहुरीमा बोदेबरसाइन नगरपालिका अन्तर्गत जाजर, बराहसहित वस्तीमा ११ केभी हाइ भोल्टेज लाइनका ५५ पोल र तार चुडिएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

त्यस्तै लो भोल्टेजका खडक नगरपालिका ११ लालपुरमा पाँच पोल, छिनमस्तामा चार, सुरुङ्गा नगरपालिका ४ बिरनगरमा छ पोल, डाकेश्वनरी नगरपालिकामा नौ पोल, बोदेबरसाइनमा आठ पोल भाचेको उहाँले बताउनुभयो । छिन्नमस्ता, कुशहा, भाटिन, पातो लगायत अन्य ठाउँमा समेतगरी करिब एक सय पोल भाचिनुको साथै तार चुडिएको बताउनुभयो । क्षति विवरण संकलन भइरहेकोले थप क्षति भएको हुन सकिने उहाँले जानकारी दिदै विद्युत् पोलमा क्षति भएको कारण अवरुद्ध विद्युत लाइन सुचारु गर्न राती देखि नै प्रयास भइरहेको बताउनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • साहित्यमा झरको सैद्धान्तिक अवधारणा
  • नेपालको विदेश नीति गम्भिर मोडमा, भारतीय मिडियाहरुको नेपालप्रति खेदजनक प्रस्तुती
  • ओली सरकारले फेरि बढायो इन्धनको मूल्य
  • सार्वजनिक सवारी नचलाउने यातायात व्यवसायी राष्ट्रिय महासंघको निर्णय
  • निजी विद्यालयलाई समेटेर राहत प्याकेज घोषणा गरियोस्
  • कोरोना प्रभावितलाई सहयोग गरी हरियाली बनाउने लक्ष्य सहित फलफूलका बिरुवा…
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशनले संघ-सस्थाहरु मार्फत निशुल्क शुद्व दुध वितरण…
  • विश्वविद्यालयलाई पार्टीका कार्यकर्ता भर्ती केन्द्र नबनाउन माग गर्दै उपकुलपतिलाई नेविसंघको…
  • रामजी ज्ञवालीको निर्देशनमा छोटो चलचित्र ‘लक डाउन’ सार्वजनिक
  • नेकपा धुर्कोट बस्तुद्वारा शोक सभा