लेखा समीतीको सभापतीमा भरत शाहको निश्चीत ।

२४ श्रावण २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
1K Shares


काठमाडौ । लेखा समीतीको सभापतीमा नेपाली काग्रेसका लोकप्रीय नेता भरत शाह वन्ने लगभग निश्तीच भएको काग्रेसका एक नेताले वताएका छन् । गुटको प्रभाव वाट वाहीर रहेका कारण पनी शाहलाई सवैको समर्थन हुने उनले वताए । नेपाली काग्रेसमा राम्रो प्रभाव रहेका शाह भर्खर मात्र सम्पन्न निर्वाचनमा रुपन्देही क्षेत्र नं ५ वाट १३ हजार मतअन्तरले विजयी भएका थिए । नेपाली काग्रेसका उम्मेदवार मध्ये देशै भरी सवैभन्दा वढी मत अन्तरले विजयी हुने नेता शाह रुपन्देहीमा लोकप्रीय नेताको रुपमा चिनीन्छन् ।२०५६ वाट ३ पटक सम्म विजय भएका शाहलाई जनताले आफ्नो निर्वाचन क्षेत्रमा विकासका पयार्यवाचीका रुपमा लिने गरेका छन् । त्यसको उदाहरण उनले निर्वाचनमा निरन्तर मतअन्तर वढाउदै गएका छन् । लेखा समीतीको निरन्तर सदस्य रहेका भरत शाह लेखाको विषयमा राम्रो ज्ञान भएका नेताका रुपमा चिनीने नेताहरुले वताउने गरेका छन् । भरत शाह अर्थ राज्य मन्त्री हुदा को आर्थिक वर्ष २०५८,५९ मा तत्कालीन अर्थ मन्त्री रामशरण महतले राजीनामा दिएपछी वजेट वनाउने जिम्मा पनी उनले पाएका थिए । भरत शाह पार्टीराजनीतीमा गुटवन्दी नगर्ने नेताको रुपमा चिनीने गरेको काग्रेसका एक नेताले वताए । अहिलेको संसदमा नेपाली काग्रेसवाट प्रतिनीधीत्व गर्ने सांसदहरुमा लेखाको वारेमा राम्रो ज्ञान भएको नेताको रुपमा चिनीने भएकाले शाहलाई लेखा समीतीको सभापती वन्ने निश्चीत भएको काग्रेसका एक नेताले वताएका छन् । भरत शाहलाई सभापती नवनाएको खण्डमा काग्रेसलाई क्षती पुग्ने उनको भनाई छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • चुनौतीलाइ चाङ पन्छाउदै अघि बढ्दै सियारीका प्रेम पन्थि : कृषी…
  • रुकुम हत्याकाण्डका दोषीलाई कारवाही नहुदा सम्म खवदारी जारी रहन्छ :…
  • संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने कांग्रेसको निर्णय
  • अमेरिकाका दर्जनौं शहरहरूमा हिंसा भड्किएसँगै सैन्य प्रहरी तैनाथ
  • आज मात्र थप १८९ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि,भएसंगै संक्रमितको संख्या…
  • क्वारेन्टिनमा बसेकी बाजुराकी महिलाले बच्चा जन्माईन
  • किसानको तरकारी नगरपालिकाबाट खरिद बिक्री
  • क्वारेन्टाइन बसेर घर जाने प्रवासीलाई सित्तैमा कण्डम
  • स्कुल अफ डेमोक्रेसीको संरचना प्रदेश र जिल्ला तहमा ! गण्डकी…
  • जनमुक्ति पार्टीको माग : कोरोनाविरुद्ध लड्न सर्वदलीय संयन्त्र बनाऊ