पत्रकारमाथि धावा बोल्ने मेयरलाई कारवाही होस् : पौडेल

२२ जेष्ठ २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
62 Shares


काठमाडौं – प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका युवा नेता प्रदीप पौडेलले इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर (प्रमुख) द्वारिकलाल चौधरीमाथि तत्काल कानुनी कारवाहीको माग गरेका छन् । उनले बुधबार ट्विट गर्दै पत्रकारमाथि धावा बोल्ने मेयर चौधरीमाथि कारवाहीको माग गरेका हुन् ।

नेता पौडेलले लोकतन्त्रप्रति प्रतिवद्ध रहेको देखाउन सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) ले मेयर चौधरीलाई कारवाही गर्नुपर्ने जिकिर पनि गरेका छन् । ‘‘अराजक भएर विधिका विरुद्ध ललकार्ने, पत्रकारमाथि धावा बोल्ने, जनप्रतिनिधि भएर आफ्नो मर्यादा राख्न नसक्ने इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर द्वारिकलाल चौधरीलाई तत्काल कानुनी कारवाही होस्,’’ उनले ट्विट गर्दै भनेका छन्, ‘‘आत्मालोचना होइन, लोकतन्त्रप्रति प्रतिबद्ध पार्टीले यस्तो धृष्टता गर्नेलाई कारवाही गरोस् ।’’ मेयर चौधरीले स्थानीय पत्रकार विराट अनुपमलाई कुटपिट गर्ने धम्की दिएको टेलिफोन वार्तालाप मंगलबार बाहिरिएको थियो । पत्रकार अनुपमको फेसबुक पोस्टमा मेयर चौधरीले ‘चाटुकार पत्रकार’ भनेर कमेन्ट गरेपछि सुरु भएको विवादका क्रममा टेलिफोनमार्फत् मेयर चौधरीले ‘नाकको हड्डी भाँच्ने’ धम्की दिएका छन् ।

‘‘अब तिम्रो नाकको हड्डी भाँच्न बाँकी छ,’’ मेयर चौधरीले फोनमा धम्क्याउँदै भनेका छन् । मेयर चौधरीले पत्रकार अनुपमको स्टाटसमाथि कमेन्ट लेख्दै ‘अब तिम्रो पालो’ लेखेका थिए । ‘‘तिमीले के लेख्न बाँकी राख्या छौ ? तिम्रो नाकको हड्डी भाँच्नलाई एक करोड छुट्याएको छु । एउटा घडेरी छुट्याएको छु । तिम्रो नाकको हड्डी भाँच्न मात्रै बाँकी छ,’’ फोनमा मेयर चौधरीले भनेका छन्, ‘‘अब म गुण्डागर्दीमै उत्रिएँ । तिम्रो नाकको हड्डी भाँचेर मात्रै मलाई सन्तोष हुन्छ भाइ ।’’

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • दुई युवकलाई निर्घात कुटपीट गर्ने ,सशस्त्र प्रहरीलाई कारबाहीको तयारी
  • वीर अस्पतालमा दुई जनाको मृत्यु, कोरोनाको रिपोर्ट आउनै वाकी
  • भाइरसले भन्दा भय र त्रासले आतंकित
  • बुटवलको कोरोना विशेष अस्पतालमा मृत्यु भएका थापाको कोरोना रिपोर्ट नेगेटिभ…
  • टोल बिकास समितीले सचेतना सहित मास्क र साबुन बितरण गर्‍यो…
  • भारतबाट आएकी वीर अस्पताल भर्ना भएकी युवतीको मृत्यु
  • कञ्चनको वारेन्टाइनमा योगाभ्यासको मार्फत आत्मबल बृद्धी गराइदै
  • सामान क्लब द्धारा इलाका प्रहरी कार्यालय मंगलापुरलाई सहयोग समाग्री हस्तान्तरण
  • सुस्ताको यात्राका केही कुरा
  • देवकोटा बिधालयद्वारा दैविक कोषमा सहयोग प्रदान