किस गर्न नमानेपछि समलिंगी जोडीमाथि कुटपिट

२५ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
120 Shares


लण्डन – वेलायतको लन्डनमा १५ देखि १८ वर्ष उमेर समूहका किशोरहरुले समलिंगी जोडीमाथि कुटपिट गरेका छन्। कुटपिटबाट उनीहरु घाइते भएका छन्। रात्रिबसमा सँगै बसेका समलिंगी महिलालाई ४ किशोरले एकअर्कालाई चुम्बन गर्न लगाएका थिए। किशोरहरुले मनोरन्जनका लागि चुम्बन गर्न भनेका थिए।

तर उनीहरुले नमानेपछि ४ जनाले मिलेर दुईजना महिलामाथि मुक्का प्रहार गर्दै कुटपिट गरे।  गत मे ३० तारिखमा २८ वर्षीया मेलानिया गेमोनाट र उनीकी श्रीमती क्रिसमाथि रात्रिबसमा कुटपिट भएको हो। गेमोनाटले भनिन्,‘उनीहरुले हामीलाई घेरे र एक अर्कालाई चुम्बन गर्न भने। यसले उनीहरुलाई मनोरन्जन दिने उनीहरु बताउँदै थिए। जब हामी भाग्न खोज्यौं उनीहरुले हामीलाई पक्रिएर मुक्का हान्न सुरु गरे।’

अनुहारमा दुवैको चोट लागेको थियो। यस विषय उनीहरुले सामाजिक सन्जालमा खुलाए। वेलायती प्रधानमन्त्री टेरिजा मेले समेत यस घटनाको निन्दा गरिन्। अन्ततः सीसीटिभी फुटेजको आधारमा सबै आक्रमणकारीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिन सफल भएको छ। एजेन्सी

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • साहित्यमा झरको सैद्धान्तिक अवधारणा
  • नेपालको विदेश नीति गम्भिर मोडमा, भारतीय मिडियाहरुको नेपालप्रति खेदजनक प्रस्तुती
  • ओली सरकारले फेरि बढायो इन्धनको मूल्य
  • सार्वजनिक सवारी नचलाउने यातायात व्यवसायी राष्ट्रिय महासंघको निर्णय
  • निजी विद्यालयलाई समेटेर राहत प्याकेज घोषणा गरियोस्
  • कोरोना प्रभावितलाई सहयोग गरी हरियाली बनाउने लक्ष्य सहित फलफूलका बिरुवा…
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशनले संघ-सस्थाहरु मार्फत निशुल्क शुद्व दुध वितरण…
  • विश्वविद्यालयलाई पार्टीका कार्यकर्ता भर्ती केन्द्र नबनाउन माग गर्दै उपकुलपतिलाई नेविसंघको…
  • रामजी ज्ञवालीको निर्देशनमा छोटो चलचित्र ‘लक डाउन’ सार्वजनिक
  • नेकपा धुर्कोट बस्तुद्वारा शोक सभा