छुट्टा छुट्टै घटनामा परि दाङमा तीन जनाको मृत्यु

२७ श्रावण २०७५, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


छुट्टा छुट्टै घटनामा परि दाङमा तीन जनाको मृत्यु भएको छ । पश्चिम दाङको दंगिशरण गाउँपालिका वडा नं. ७ बोगटी भन्ने स्थानमा आइतवार मध्यान्ह १२ बजेतिर भएको मोटरसाईकल दुर्घटनामा परि एकजनाको मृत्यु भएको छ भने चालक गम्भीर घाइते छन् । रा २ प ५६७१ नं.को मोटरसाईकल दुर्घटना हुँदा शान्तिनगर गाउँपालिका वडा नं. ५ बाँका निवासी अन्दाजी ३६ बर्षीया मोहनी चौधरीको राप्ती अंचल अस्पताल तुलसीपुरमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख प्रकाश सापकोटाले जानकारी दिनुभयो । दुर्घटनामा परि मोटरसाईलक चालक अन्दाजी ३८ बर्षीय मोहन चौधरी गम्भीर घाइते हुनु भएको छ । उहाको राप्ती अंचल अस्पताल तुलसीपुरमा उपचार जारी रहेको छ । तुलसीपुर तर्फ आउँदै गरेको मोटरसाईकल अनियन्त्रित भइ नालीमा खस्दा उक्त दुर्घटना भएको प्रहरीले बताएको छ । यत्ता ग्वारखोलामा आएको बाढीले बगाउँदा तुलसीपुरमा एकजनाको मृत्यु भएको छ ।

तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. १२ निवासी ४५ बर्षीय परशुराम चौधरीको मृत्यु भएको ईप्रका तुलसीपुरका प्रमुख सापकोटाले जानकारी दिनु भयो । शनिवार साँझ सुसुरालीबाट फर्किने क्रममा चौधरीलाई खोलाले बगाएको थियो । उहाको शव तुलसीपुर– भोजपुर सडक खण्डको पुल नजिकै आइतवार मध्यान्ह ः तिर फेला परेको डिएसपी सापकोटाले जानकारी दिनुभयो । त्यस्तै तुलसीपुर उपमहानगरपालिका वडा नं. १६ भेलाहीमा ८ बर्षीय अभिशेक चौधरीको मृत्यु डुवेर मृत्यु भएको छ । शनिवार दिउँसो ४ ः ४० बजे स्थानीय कुलोमा आएको बाढीले बगाउँदा चौधरीको मृत्यु भएको डिएसपी सापकोटाले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद