नयाँ हिरोलाई सिकाउन मनपर्छ’: साम्राज्ञी

२९ जेष्ठ २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
77 Shares


काठमाडौँ -अहिलेकी सर्वाधिक महँगी र डिमान्डेड अभिनेत्री साम्राज्ञी आरएल शाह छानेर फिल्म गर्ने गर्छिन् । सकभर वर्षमा दुईभन्दा बढी फिल्म गर्दिनन् । अभिनेता अनमोल केसी स्टारर फिल्म ‘ड्रिम्स’ ले नसोचेको सफलता दिलाएपछि उनले करिअर पछाडि फर्किएर हेर्नु परेको छ । ठूला ब्यानरको फिल्म हातमा टुटेका छैनन् । मुख्य भूमिकामा खेलेरै फिल्मलाई काँध हालेर हिँड्न सक्ने ल्याकत छ, उनमा । यसैले त उनलाई ह्यान्डसम पारिश्रमिक तिर्न निर्माता सोच्दैनन् ।

आधा दर्जनको आसपासमा फिल्ममा काम गरिसकेकी उनी करीब एक वर्षपछि ठूलो पर्दामा फर्किँदैछिन् । उनी अभिनीत नयाँ फिल्म ‘मारुनी’ आउँदो भदौ १३ गतेबाट प्रदर्शनमा आउँदैछ । यसमा उनले अभिनेता पुष्प खड्कासँग रोमान्स गरेकी छन् । फिल्मलाई नवल नेपालले निर्देशन गरेका हुन् । दोस्रो पटक साम्राज्ञीले नवलको एक्सन कटमा काम गरेकी हुन् । यसअघि नवलको ‘मंगलम’ मा उनको अतिथी भूमिका थियो । साम्राज्ञीले अहिलेसम्म कुनै नायकसँग दोहोर्‍याएर काम गरेकी छैनन् । ‘ए मेरो हजुर २’ मा सलिनमान बनियाँ, ‘इन्टु मिन्टु लण्डनमा’ मा धिरज मगर, ‘तिमीसँग’ मा आकाश श्रेष्ठ, ‘कायरा’ मा आर्यन सिग्देलसँग उनले रोमान्स गरिन् । हाल उनी फिल्म ‘रातो टिका निधारमा’ मा अंकित शर्मासँग रोमान्स गरिरहेकी छन् । प्रायः उनको जोडी नयाँ हिरोसँग बाँधिने गरेको छ । उनी अभिनीत फिल्मबाट केही ‘स्टार’ पनि जन्मिए( सलिनमान र धिरज ।

उनी सधैं आफू को(एक्टरलाई सिकाउने गरेको बताउँछिन् । मंगलवार फिल्म ‘मारुनी’ को पहिलो गीत सार्वजनिक कार्यक्रममा उनले भनिन्, ‘मैले पहिला नयाँ कलाकारहरुसँग काम गर्दै आइरहेको थिएँ । मैले सिकाइरहनु पर्थ्यो । र, मलाई सिकाउन एकदमै मनपर्छ ।’ ‘मारुनी’ मा आफ्नो को(एक्टर पुष्पसँग काम गर्न भने निकै सजिलो भएको उनको अनुभव छ । आफूहरुको केमेस्ट्री पनि मिलेको उनी बताउँछिन् ।उनी पुष्पको तारिफ गर्दै अगाडि भन्छिन्, ‘फिल्ममा केही गहिरो भाव बोकेका लामा(लामा सिनहरु थिए । एक्सनको रियाक्सन पाउनका लागि आफ्नो अपोजिट पार्टनर एकदमै बलियो हुनुपर्छ । ऊ बलियो भयो भने मैले पनि ‘बेस्ट’ दिन सक्छु । पुष्पसँग मलाई यति सहज भयो कि, कुनै अप्ठ्यारो सिन गर्न पनि गाह्रो भएन । ऊसँग काम गर्न पाउँदा एकदमै खुसी छु ।’ पुष्पले पनि साम्राज्ञीसँग काम गर्दा रमाइलो भएको बताए । योे फिल्ममा रेविका गुरुङको पनि अभिनय छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद