दुखद खबर ,दाङमा यात्रुबहाक जीप दुर्घटना, १२ जना घाइते

३१ जेष्ठ २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
194 Shares


दाङ / तुलसीपुर–बाघमारे सडक अन्तर्गत गब्दवामा भएको जीप दुर्घटनामा चालकसहित १२ जना घाइते भएका छन् ।शुक्रवार दिउँसो पौने ३ बजेतिर भएको जिप दुर्घटनामा शान्तिनगर गाउँपालिका १ निवासी ४५ बर्षीय छवि डाँगी गम्भीर घाइते भएका छन् । उनलाई टाउकोमा चोट लागेको छ ।

त्यस्तै अन्य घाइतेहरुमा सोही ठाउँका पुर्णकली राना, अनिता राना, खुमा वल, संजय नेपाली, मन्तरी सोमैर, भिमा घर्ती, टिका दर्लामी, डम्बर पुन, देबिका वली र आयुशा दर्लामी घाइते भएको चिराघाट प्रहरी चौकीले जानाकरी दिएको छ ।

घाइते सबैलाई उपचारको लागि प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा ल्याइएको छ । तुलसीपुर बाट खिलतपुर तर्फ जादै गरेको लु १ ज ११९१ नम्बर यात्रुबहाक जीप तीव्र गतिका कारण दुर्घटनामा परेको प्रहरीले बताएको छ । जीपमा कुल १५ यात्रु सवार रहेकोमा अन्यको अवस्था सामान्य रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।चालक शान्तिनगर १ का २३ बर्षीय काराम खत्रीको अवस्था पनि सामान्य रहेको र उनी प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको बताइएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया