शिल्पा र आयुष्मान अभिनेत ‘सानो मन’ को ट्रेलर सार्बजनिक

१ असार २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
39 Shares


काठमाडौँ /अभिनेत्री शिल्पा मास्के र आयुष्मान देशराज जोशी अभिनेत फिल्म ‘सानो मन’ को ट्रेलर सार्वजनिक गरिएको छ ।ट्रेलरमा आयुष्मान र शिल्पाबीचको प्रेम सम्बन्धमा आउने उचारचढावलाई देखाइएको छ । आइतबार निर्माता टोलीले फिल्ममा समावेश ‘रानु कम्मर’ बोलको गीतपछि ट्रेलर सार्वजनिक गरेको हो । फिल्मलाई समिर सुनवार र निर्देशक गुरुङले मिलेर लेखेका हुन् ।

फिल्मको निर्देशन सुयोग गुरुङको रहेको छ । उनको यो डेब्यू निर्देशन हो । फिल्म ओ।पि।जी फिल्मस्, ए प्लस इन्टरटेन्मेन्ट र हाई टेक इन्टरटेन्मेन्टको संयुक्त ब्यानरमा बनेको छ । सुयोग गुरुङ र मिलन श्रेष्ठको सम्पादन गरेका फिल्मको भिएफएक्स नगेश कँडेलले गरेका छन् ।फिल्मलाई आलोक शुक्लाले खिचेका छन् । आयुष्मान र शिल्पासंगै गौरी मल्ल, विशाल पहारी, शिशिर वाङदेल, रश्मी भट्टलगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको सानो मन असार २० गतेदेखि प्रदर्शन हुँदैछ ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस