राम्रो कामको सुरुवात – ‘ वृद्धवृद्धा संगै मनाए बुटवलका एक संचारकर्मीले आफ्नो जन्मदिन ‘

५ असार २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
510 Shares


सुदिप गौतम/बुटवल – पछिल्लो समयमा जन्मदिन मनाउने शैली फेरिदै गएको छ । बिभिन्न ब्यक्तिहरुलाई भेला गराई रमाईलो गर्ने गरेपनि केहिले भने जन्मदिन फरक तरिकाले मनाउन थालेका छन । बिभिन्न सामाजिक काम गरि जन्मदिन मनाउने यो कार्यलाई सकारात्मक रुपमा लिन सकिन्छ । हुन् त् जन्म दिन आफैमा पनि एक विशेष दिन हो ।

यहि बिशेष दिनमा बुटवलका एक संचारकर्मी सन्तकुमार श्रेष्ठले पनि आफ्नो आज परेको जन्मदिनको पावन अवसरमा पाल्पा जिलामा पर्ने तिनाउ गाउपालिका को सिद्दबाबा मन्दिर परिसरमा रहेका २० जना वृद्ध वृद्धा लाई भोजन गराई आफ्नो जन्मदिनको खुसि साटासाट गरेका छन । उक्त कार्यक्रममा संचारकर्मीहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

उनले भने – आउँदा दिनमा आफ्ना काम संगै सामाजिक सेवाको कामलाई पनि निरन्तरता दिनेछु । दिनदुखी हरुलाई भोजन गराउन पाउँदा आनन्द भएको संचारकर्मी श्रेष्ठले बताए । संचारकर्मी श्रेष्ठले  समतल अनलाइन संचालन गरेका छन भने तिनाउ एफ.एम बुटवलमा कार्यरत छन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • पश्चिम नवलपरासीमा ११ जनाको आरडिटि रिपोर्ट पोजेटिभ
  • चुनौतीलाइ चाङ पन्छाउदै अघि बढ्दै सियारीका प्रेम पन्थि : कृषी…
  • रुकुम हत्याकाण्डका दोषीलाई कारवाही नहुदा सम्म खवदारी जारी रहन्छ :…
  • संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने कांग्रेसको निर्णय
  • अमेरिकाका दर्जनौं शहरहरूमा हिंसा भड्किएसँगै सैन्य प्रहरी तैनाथ
  • आज मात्र थप १८९ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि,भएसंगै संक्रमितको संख्या…
  • क्वारेन्टिनमा बसेकी बाजुराकी महिलाले बच्चा जन्माईन
  • किसानको तरकारी नगरपालिकाबाट खरिद बिक्री
  • क्वारेन्टाइन बसेर घर जाने प्रवासीलाई सित्तैमा कण्डम
  • स्कुल अफ डेमोक्रेसीको संरचना प्रदेश र जिल्ला तहमा ! गण्डकी…