परिणीति चोप्रा भन्छिन अर्जुन बेस्ट किसर’

५ असार २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


एजेन्सी -अभिनेत्री परिणीति चोपडा अहिले ब्याडमिन्टन प्लेयर सायना नेहवालको बायोपिकको तयारीमा व्यस्त छिन् । चाँडै यसको छायांकन सुरु हुँदैछ । उनी आफ्नो तयारीको बारेमा सामाजिक सञ्जालमार्फत् फ्यानलाई जानकारी दिइरहेकी हुन्छिन् । परिणीतिले आफ्नो बेस्ट फ्रेन्ड सानिया मिर्जाबाट स्पोर्ट्सको विषयमा सल्लाह पनि लिइरहेकी छन् ।

दुबै हालै बलिउड अभिनेत्री नेहा धूपियाको एक शोमा गएका थिए, जहाँ परिणीतिले अर्जुन कपूर र सिद्धार्थ मल्होत्रामा बेस्ट किसर बताइन् । शोमा नेहाले परिणीतिसँग सोधिन्, सिद्धार्थ मल्होत्रा र अर्जुन कपूरमा को बेस्ट किसर रुु परिणीतिले दुईसँग सबैभन्दा धेरै फिल्म गरेकी छिन् । उनले अर्जुनलाई बेस्ट किसर बताइन् । परिणीतिले भनिन्, अर्जुन र मेरो एउटा छुट्टै प्रकारको रिलेशनसिप छ । ऊ मलाई जस्तो छु त्यस्तै रहन दिन्छ । अर्जुन र सिद्धार्थमा म अर्जुनलाई उत्कृष्ट किसर भन्छु । आशा छ अर्जुनले यो सुनिरहेको होला । उनले दीपिका पादुकोणभन्दा पहिला आफूलाई शूजीत सरकारको फिल्म पीकूु अफर आएको पनि खुलाइन् ।

तर, उनले यो फिल्म डेट्सका कारण गर्न सकिनन् । शोमा सानियाले परिणीति बलिउडको कुनै एक्टरसँग डेट गरिरहेको पनि खुलासा गरिन् । तर, नाम खुलाउन चाहिनन् । परिणीति चाँडै सिद्धार्थ मल्होत्रासँग फिल्म ुजबरिया जोडीु मा देखिँदैछिन् । उनको अर्जुनसँग अर्को फिल्म सन्दिप और पिंकीु पनि प्रदर्शनमा आउन बाँकी छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बालुवाटार जग्गा प्रकरणमा संलग्न नरहेको गच्छदारको दाबी, भन्छन्- अख्तियारलाई सघाउन…
  • पशुपतिलगायत देशभरका शिवालयमा बिहान साढे ३ बजेदेखि नै भक्तजनको भीड
  • पत्रकारिता तालिम अति महत्वपूर्ण र समय सान्र्दभिक छ – बरिष्ठ…
  • फोनबाट गाली गर्नेलाई १ वर्ष जेल र १५ लाखसम्म जरिवाना…
  • युक्रेनको मध्यावधी चुनाव : राष्ट्रपतिको दलले बहुमत ल्याउने संकेत
  • तीन वर्षभित्र काठमाडौँको चक्रपथमा मनोरेल संचालन हुने
  • बहस : व्यावसायिक पत्रकारिताका लागि औपचारिक पत्रकारिता शिक्षा
  • ई–पासपोर्ट लागू चाँडै जारी गर्न सरकारकाे तयारी
  • अवैध लागूऔषधसहित पोर्चुगलका नागरिक पक्राउ
  • दाङबाट आयो दुखद खबर नुहाउन गएका ३ युवतीकाे पाेखरीमा डुबेर…