म यस्तो गीत गाउँछु २’ को तयारीमा सुदर्शन

५ असार २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
56 Shares


काठमाडौँ –नेपालमा फिल्मको सिक्वेल निर्माण गर्ने क्रम बढ्दो छ । उही नाम सापटी लिएर फरक कथामा फिल्म बनाउने क्रम पछिल्लो समय घटेको छैन, बरु बढेको छ । जेठमा प्रदर्शनमा आएको फिल्म ‘वीर विक्रम २’ लाई पनि वीर विक्रम को सिक्वेलका रुपमा बनाइएको भनिएको थियो । तर, ‘वीर विक्रम २’ चलेन । त्यसो त ‘वीर विक्रम’ पनि आफैमा सफल चलचित्र होइन ।

फ्लप फिल्मको सिक्वेल बनाउने चलन नेपालका लागि अब नौलो भएन । यता निर्देशक सुदर्शन थापाले फिल्म ‘म यस्तो गाउँछु २’ बनाउने घोषणा २ वर्षअघि नै गरेका थिए । यद्यपि फिल्म अहिलेसम्म बनेको छैन । पल शाह र पूजा शर्माको जोडी रहेको फिल्म ‘म यस्तो गीत गाउँछु’ पनि बक्स अफिसमा औसत व्यापार गर्ने फिल्म बनेको थियो ।म यस्तो गीत गाउँछु २’ बनाउँछु भनेर घोषणा गरे पनि पछि सुदर्शन थापाले ‘रामकहानी’ निर्देशन गरेका थिए, जुन फिल्म गतवर्ष रिलिज भएको थियो । त्यसपछि फेरि उनी फिल्म ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’ को निर्माणमा जुटे ।

यतिबेला भने निर्देशक सुदर्शन थापा पुनस् ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ को तयारीमा जुटेका छन् । निकट स्रोतका अनुसार उनी अब ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’ पछि उनी यही फिल्म बनाउने मनशायमा छन् । तर फिल्मा पल शाह फेरि दोहोरिने भन्नेमा अहिले नै पक्का भन्न सकिने अवस्था छैन । पूजा शर्मा भने नायिकाका रुपमा रहने उच्च सम्भावना छ ।पल शाहलाई ‘म यस्तो गीत गाउँछु’ ले केही हदसम्म क्रेडिट दिएको थियो । पछिल्लो समय उनी अभिनित फिल्म खासै सफल बन्न सकेका छैनन् । यदि ‘म यस्तो गीत गाउँछु २’ मा पल नै भित्रिए भने निर्माण टिम र पल दुवैलाई फाइदा पुग्ने कतिपयले आँकलन गरेका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेपाल जमिनमा गिद्धे नजर लगाउने भारतलाई यस्तो ठूलो झड्का
  • भारतबाट नेपाल ल्याइँदै गरेका १२ भैंसी र ५ पाडा प्रहरी…
  • शून्य दरबन्दीमा १२ विद्यालय
  • कालापानी र लिपुलेक पक्षमा झापामा विप्लव निकट अखिल क्रान्तिकारीले गर्यो…
  • युनिमीको नेपाल च्याप्टर अध्यक्षमा धिताल र महासचिवमा भण्डारी निर्वाचित
  • यातायात मन्त्रीलाई हटाउन प्रधानमन्त्रीसंग सांसद डिलाको आग्रह
  • गुल्मीमा आमाछोरीको हत्या गरी फालेको आरोपमा २ जना पक्राउ
  • महानगरको स्मार्ट पार्किङ र विज्ञापन बोर्डमा अख्तियारको छानबिन
  • चीनले पनि अतिक्रमण गरेको भूमी फिर्ता माग्दै काठमाडौमा प्रदर्शन
  • कर फिर्तासम्बन्धी कागजपत्र बुझाउन माग गरिएको फैसला उल्टाउन ट्रम्पको माग