बाल क्लबलाई खेलकुद सामाग्री वितरण

७ असार २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
89 Shares


सैनामैना –सैनामैना नगरपालिपालिका वडा नं. ९ मा खेलकुद सामाग्री वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । वडामा रहेका ८ वटा वाल क्लबहरुलाई वडाले शनिबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी खेलकुद सामाग्री वितरण गरेको हो । सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ९ का वडा अध्यक्ष डोलराज भण्डारीले बालवालिकालाई खेलकुद क्षेत्रमा अगाडी वढाउँनको लागि खेलकुद सामाग्री वितरण गरेको बताए ।

वाँसगढि , भड्सी , संगम , पिपल डाँडा , जनज्योती , सहमती ,भरैया , समृद्धि बाल क्लबलाई वडाले खेलकुद सामाग्री विरण गरेको उनले जानकारी दिए । बालबालिकालाई खेलकुदमा हौंसला प्रदान गर्नको लागि सामाग्री प्रदान गरिएको पौडेलले जनाए । कार्यक्रममा क्रिकेट बल , ब्याट , भलिबल ,जाली क्लबलाई वितरण गरिएको थियो । खेलकुद सामाग्री पाएपछि बाल क्लबका विद्यार्थीहरु खुशी भएका थिए । शिक्षा सँगै बालबालिकालाई खेलकुदको समेत आवश्यकता रहेको बालवालिकाले बताएका छन । वडा सदस्य बन्दना विक अध्यक्षतामा आयोजना गरिएको कार्यक्रममा बासँगढि टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष धर्मराज आचार्य , वडा स्तरिय बाल क्लबका अध्यक्ष दिक्षा परियार , वडा सदस्य कमला चौधरी , सिता पौडेल , कविता राना लगायतले कार्यक्रममा बोलेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • यात्रीलाई कुरुप भन्ने विमानस्थल कर्मचारीको जागिर गयो
  • भारतमा फेला परे नयाँ प्रजातिका माछा
  • घुस लिएको अभियोगमा सबइञ्जिनीयर पक्राउ
  • भारतमा हिमाचल राज्यमा घरमाथि रुख ढल्दा २ नेपालीको मृत्यु,पाँच जना…
  • पत्रकार डायलसन अधिकारीको निधन प्रती सभापति भरत कुमार शाह दुःख…
  • रोट्रयाक्ट डाउनटाउन द्वारा पर्यटन प्रबर्द्धन कार्यक्रम सम्पन्न
  • काठमाडौं प्रहरी प्रमुखलाई फेसबूकमा गाली गरेको भन्दै एक युवक पक्राउ
  • बोक्सीको आरोप लगाउँदै महिलालाई मलमूत्र खुवाइयो
  • चितवनका प्रहरी प्रमुखले भने– आन्दोनकारीमाथि सूक्ष्म निगरानी गरिरहेका छौं
  • शिल्पा पोखरेललाई पक्राउ नगर्न सर्वोच्चको आदेश