बाल क्लबलाई खेलकुद सामाग्री वितरण

७ असार २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
89 Shares


सैनामैना –सैनामैना नगरपालिपालिका वडा नं. ९ मा खेलकुद सामाग्री वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । वडामा रहेका ८ वटा वाल क्लबहरुलाई वडाले शनिबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी खेलकुद सामाग्री वितरण गरेको हो । सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ९ का वडा अध्यक्ष डोलराज भण्डारीले बालवालिकालाई खेलकुद क्षेत्रमा अगाडी वढाउँनको लागि खेलकुद सामाग्री वितरण गरेको बताए ।

वाँसगढि , भड्सी , संगम , पिपल डाँडा , जनज्योती , सहमती ,भरैया , समृद्धि बाल क्लबलाई वडाले खेलकुद सामाग्री विरण गरेको उनले जानकारी दिए । बालबालिकालाई खेलकुदमा हौंसला प्रदान गर्नको लागि सामाग्री प्रदान गरिएको पौडेलले जनाए । कार्यक्रममा क्रिकेट बल , ब्याट , भलिबल ,जाली क्लबलाई वितरण गरिएको थियो । खेलकुद सामाग्री पाएपछि बाल क्लबका विद्यार्थीहरु खुशी भएका थिए । शिक्षा सँगै बालबालिकालाई खेलकुदको समेत आवश्यकता रहेको बालवालिकाले बताएका छन । वडा सदस्य बन्दना विक अध्यक्षतामा आयोजना गरिएको कार्यक्रममा बासँगढि टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष धर्मराज आचार्य , वडा स्तरिय बाल क्लबका अध्यक्ष दिक्षा परियार , वडा सदस्य कमला चौधरी , सिता पौडेल , कविता राना लगायतले कार्यक्रममा बोलेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • महामारीको दोस्रो छाल पहिलो भन्दा पनि घातक हुन सक्छ-डब्ल्युएचओ
  • कोरोनालार्ई परास्त गरि नवलपरासीका पहिलो कोरोना संक्रमित सहित ३ जना…
  • लकडाउन प्रभावित परिवारलाई राहत वितरण गर्दै अभियानता चौधरी
  • नेपाल शिक्षक संघद्धारा गलकोट नगरपालिकाको राहत कोषमा दश हजारको चेक…
  • दशगजामा सडक निर्माण कार्य अबिलम्ब रोक्न भारतलाई चेतावनी
  • समाजवादी र राजपाले दर्ता गराए संविधान संशोधन प्रस्ताव
  • माछा मार्ने कारवाहिमा
  • पश्चिम नवलपरासीको सरावलमा १ जनामा कोरोना संक्रमित, जिल्लामा संक्रमित ६…
  • प्रेस काउन्सिल नेपालद्वारा गरिएको मिडियाको विश्वसनीयतासम्बन्धी सर्भेक्षण प्रतिवेदन हस्तान्तरण
  • कोरोना अपडेट : रुपन्देही, पाल्पा, गुल्मी र नवलपरासीमा पनि थपिए