लुट्न सके लुट कन्छा पछि नेपाली राजनीतिमा फेरी पनि अर्को व्यंग्य हेर्नुहोस पशुपति दाई

९ असार २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
82 Shares


सप्तक डिजीटल प्रालीको प्रस्तुतीमा गायक अनिश खडका र रिमा गाहाको तिज गित पशुपति दाई आज सार्वजनिक भएको छ । गितमा प्रधानमन्त्री ओलीका उखान टुक्का हानेर चर्चित बनेको , ३३ किलो सुन प्रकरण , नाकाबन्दी , रबि लामिछाने , धुर्मुस सुन्तली लगायतका कुराहरु समेटिएको छ ।

गितमा गायक अनिष खडका र आदेश थापा को शब्द रहेको छ भने अनिष खडकाको लय अनिष खडका र रिमा गाहाको स्वर रहेको छ । अनिष खडकाकै निर्देशन छायांकन सम्पादन रहेको भिडीयोमा सुवास बलाल , विना थापाको अभिनय रहेको छ । यो गित श्रोता दर्शकको रोजाईमा पर्नेमा अनिष निकै नै आशाबादी रहेको बताएका छन ।यस गीतमा देसमा भएका राम्रा र नराम्रा पक्ष लाइ समेटियको छ । यो गित संगै अनिषको सांगितीक यात्रा अझ सफल होस हाम्रो तर्फबाट शुभकामना । गीतको

भिडियो हेर्नको लागि तल दिएको लिन्क क्लिक गर्नुहोला

 

https://youtu.be/tdAoIfy-V68

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया