बर्दियाको २ ठाँउमा बम फेला, जनजीवन प्रभावित

१० असार २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
55 Shares


बर्दिया-नेत्र बिक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाले आज आह्वान गरेको बन्दका कारण बर्दिया जिल्लाको जनजिवन प्रभावित भएको छ । सोही क्रममा देशका विभिन्न ठाँउमा बम फेला परिरहेका छन् । बर्दियामा पनि दुई प्रेसर कुकर बम फेला परेको छ ।

जिल्ला सदरमुकाम गुलरिया नगरपालिकास्थित हुलाकी मार्ग अन्तर्गत डिभिजन बन कार्यालयको पश्चिमतर्फ गुलरिया भुरिगाउँ सडक र पूर्व–पश्चिम राजमार्ग अन्र्तगत बर्दियाको लकर्तनिया चोकमा कुकर बम भेटिएका हुन् ।बन्दलाई लक्षित गर्दै विप्लवले सडकमा बम राखेको हुनसक्ने प्रहरीको आशंका छ । बम भेटिएका स्थानमा कडा सुरक्षा दिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाका निमित्त प्रमुख डीएसपी मदनजीत महराले बताए । नेपाली सेनाको बम डिस्पोजल टोलीले बम निश्क्रिय पार्ने काम गरिरहेको डीएसपी महराले जानकारी दिए

विप्लव नेतृत्वको पार्टीले आह्वान गरेको बन्दका कारण बर्दियाको जनजीवन प्रभावित बनेको छ । बिहानैदेखि सवारी साधन चलेका छैनन् । भने हालसम्म बर्दिया प्रहरिले १४ जना बिप्लवका कार्यकर्तालाई पक्राउ गरि सकेको छ भने जस मध्य ९ जनालाई मुद्वा चलाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेपाल जमिनमा गिद्धे नजर लगाउने भारतलाई यस्तो ठूलो झड्का
  • भारतबाट नेपाल ल्याइँदै गरेका १२ भैंसी र ५ पाडा प्रहरी…
  • शून्य दरबन्दीमा १२ विद्यालय
  • कालापानी र लिपुलेक पक्षमा झापामा विप्लव निकट अखिल क्रान्तिकारीले गर्यो…
  • युनिमीको नेपाल च्याप्टर अध्यक्षमा धिताल र महासचिवमा भण्डारी निर्वाचित
  • यातायात मन्त्रीलाई हटाउन प्रधानमन्त्रीसंग सांसद डिलाको आग्रह
  • गुल्मीमा आमाछोरीको हत्या गरी फालेको आरोपमा २ जना पक्राउ
  • महानगरको स्मार्ट पार्किङ र विज्ञापन बोर्डमा अख्तियारको छानबिन
  • चीनले पनि अतिक्रमण गरेको भूमी फिर्ता माग्दै काठमाडौमा प्रदर्शन
  • कर फिर्तासम्बन्धी कागजपत्र बुझाउन माग गरिएको फैसला उल्टाउन ट्रम्पको माग