बर्दियाको २ ठाँउमा बम फेला, जनजीवन प्रभावित

१० असार २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
55 Shares


बर्दिया-नेत्र बिक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेकपाले आज आह्वान गरेको बन्दका कारण बर्दिया जिल्लाको जनजिवन प्रभावित भएको छ । सोही क्रममा देशका विभिन्न ठाँउमा बम फेला परिरहेका छन् । बर्दियामा पनि दुई प्रेसर कुकर बम फेला परेको छ ।

जिल्ला सदरमुकाम गुलरिया नगरपालिकास्थित हुलाकी मार्ग अन्तर्गत डिभिजन बन कार्यालयको पश्चिमतर्फ गुलरिया भुरिगाउँ सडक र पूर्व–पश्चिम राजमार्ग अन्र्तगत बर्दियाको लकर्तनिया चोकमा कुकर बम भेटिएका हुन् ।बन्दलाई लक्षित गर्दै विप्लवले सडकमा बम राखेको हुनसक्ने प्रहरीको आशंका छ । बम भेटिएका स्थानमा कडा सुरक्षा दिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाका निमित्त प्रमुख डीएसपी मदनजीत महराले बताए । नेपाली सेनाको बम डिस्पोजल टोलीले बम निश्क्रिय पार्ने काम गरिरहेको डीएसपी महराले जानकारी दिए

विप्लव नेतृत्वको पार्टीले आह्वान गरेको बन्दका कारण बर्दियाको जनजीवन प्रभावित बनेको छ । बिहानैदेखि सवारी साधन चलेका छैनन् । भने हालसम्म बर्दिया प्रहरिले १४ जना बिप्लवका कार्यकर्तालाई पक्राउ गरि सकेको छ भने जस मध्य ९ जनालाई मुद्वा चलाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बालुवाटार जग्गा प्रकरणमा संलग्न नरहेको गच्छदारको दाबी, भन्छन्- अख्तियारलाई सघाउन…
  • पशुपतिलगायत देशभरका शिवालयमा बिहान साढे ३ बजेदेखि नै भक्तजनको भीड
  • पत्रकारिता तालिम अति महत्वपूर्ण र समय सान्र्दभिक छ – बरिष्ठ…
  • फोनबाट गाली गर्नेलाई १ वर्ष जेल र १५ लाखसम्म जरिवाना…
  • युक्रेनको मध्यावधी चुनाव : राष्ट्रपतिको दलले बहुमत ल्याउने संकेत
  • तीन वर्षभित्र काठमाडौँको चक्रपथमा मनोरेल संचालन हुने
  • बहस : व्यावसायिक पत्रकारिताका लागि औपचारिक पत्रकारिता शिक्षा
  • ई–पासपोर्ट लागू चाँडै जारी गर्न सरकारकाे तयारी
  • अवैध लागूऔषधसहित पोर्चुगलका नागरिक पक्राउ
  • दाङबाट आयो दुखद खबर नुहाउन गएका ३ युवतीकाे पाेखरीमा डुबेर…