टुंगियो टाइगर र दिशाको प्रेम

१० असार २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
74 Shares


बलिउडका लभ बर्ड्स टाइगर श्राफ र दिशा पटानीले फिल्म ुबागी २ु मा सहकार्य गरेका थिए । यो फिल्म बक्सअफिसमा हिट भएसँगै बजारमा दुईको प्रेम चर्चा सुरु भयो । उनीहरुले आफूहरु बीच प्रेम सम्बन्ध नभएर साथीको सम्बन्ध रहेको पटक(पटक स्पष्टिकरण दिए । तर, न दर्शक न त मिडियाले यो विश्वास गरे । दुईको लभ स्टोरीको चर्चा हुन कहिल्यै कम भएन

तर, अब टाइगर र दिशाको ब्रेकअप भएको खबर बाहिर आएको छ । पिंकविलाले यो कुराको पुष्टि गर्दै खबर छापेको छ । पिंकविलाले लेखेको छ, टाइगर र दिशाले आपसी सहमतीमा छुटिने फैसला लिएका छन् । अब, प्रेम सम्बन्ध अगाडि नबढाउने र साथीको रुपमा अगाडि बढ्ने उनीहरुको निर्णय छ । दुईको जोडीलाई रिल र रियल दुबैमा दर्शकले निकै रुचाएका थिए । लामो समयदेखि प्रेम सम्बन्धमा रहेका उनीहरु कयौं पटक ठूलो इभेन्टमा साथमा देखिएका थिए । दुईलाई रेस्टुरेन्टमा सँगै डिनर गरेर निस्किएको पनि धेरैपटक देखिएको थियो । टाइगरका पिता ज्याकी श्राफले त उनीहरुको सम्बन्धमा सहमती पनि जनाएका थिए । अब, टाइगर र दिशाको प्रेम सम्बन्धमा पूर्णविराम लागेको छ । न अब कहिल्यै दुईको प्रेम चर्चाले बलिउड तात्नेछ ।

पिंकविलामा प्रकाशित खबरका अनुसार, दुईका एक क्लोज सोर्सले बताएका छन् कि केही हप्तादेखि टाइगर र दिशाको सम्बन्ध अप डाउनु बाट गुज्रिरहेको थियो । यसैकारण दुईले प्रेम सम्बन्धलाई टुंग्याउने र आ(आफ्नो बाटोमा हिँड्ने फैसला लिएका छन् । टाइगर अहिले ुबागी ३ु को तयारीमा छन् । दिशा अभिनीत नयाँ फिल्म भारत हाल प्रदर्शनरत छ

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • नेकपा सचिवालय बैठकअघि बालुवाटारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक
  • निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको दोश्रो टर्मिनल भवन निर्माण सुरु
  • आजबाट रा.वा. बैंकको सनराइज क्यापिटलमा रहेको सवा ४ लाख कित्ता…
  • समृद्धि फाइनान्सको २००% हकप्रद असोज १६ बाट निष्कासन हुने, कहिलेसम्मका…
  • सहकारीमा पनि घट्ने भयो ब्याजदर, यस्तो छ नयाँ व्यवस्था
  • समीट र सजिलो लघुवित्तको एकीकृत कारोबार आजदेखि, साढे ३९ करोड…
  • बिपि बिचार राष्ट्रिय समाज रुपन्देहीको कार्यसमिति बिस्तार, सदस्यमा पोखरेल मनोनित
  • सतोगुण : संयमित, सन्तुलित र श्रेष्ठ जीवनका लागि
  • आज  मंगलबारको राशिफल
  • पाल्हीनन्दन गाउँपालिका अध्यक्ष गुप्तालाई लगाम लगाउन वडा अध्यक्ष एकजुट