प्रहरी फोर्ससँग डान्स गर्दै सलमान

१४ असार २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
82 Shares


एजेन्सी -बलिउड सुपरस्टार सलमान खानको फिल्म ‘भारत’ ५ जुनबाट दर्शकमाझ रिलिजमा आएको थियो । फिल्मले बक्स अफिसमा कमाल गरिरहेको छ । अभिनेता खानको ‘दबंग–३’ पनि यो वर्षनै रिलिज हुने भएको छ । ‘दबंग–३’लाई पहिलो र दोस्रो पार्ट भन्दा बढी मनोरञ्जनात्मक बनाउनका लागि विषेश तयारी गरिएको बताइएको छ ।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार ‘दबंग–३’मा अभिनेता खानले प्रहरी फोर्सको साथमा एक डान्स गर्नेछन् । यस गीतको नाम ‘सिटी’ हुनेछ । सुत्रको भनाइ अनुसार ‘दबंग–३’को लागि एक गीत तयार गरिएको छ । उक्त गीतमा सलमानले प्रहरीहरुसँग डान्स गर्नेछन् ।त्यस्तै समाचारमा आए अनुसार अभिनेता खानले ‘दबंग–३’को गीत ‘मुन्ना बदनाम हुआ’मा पनि ठुम्का लगाउनेछन् । ‘दबंग–३’मा सलमानको अपोजिटमा अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हा देखिदै छन् ।दबांग खानको अघिल्लो दुवै पार्टमा पनि सोनाक्षी सिन्हानै देखिएकी थिइन् । यो फिल्ममा भिलेनको भूमिकामा कन्नड सुपरस्टार सुदीप हुनेछन् । फिल्मलाई प्रभुदेवाले निर्देशन गरिरहेका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद