दलाल पुँजीपतिहरुलाई विस्थापित गर्नुका साथै कानुनी दायरामा पनि ल्याउनुपर्नेमा पर्यटन मन्त्रिको जोड

३० श्रावण २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
139 Shares


प्रदेश नंं. ५ का उद्योग, पर्यटन, वन तथा वातावरण मन्त्री लीला गिरीले राज्यलाई राष्ट्रिय पुँजीको पक्षमा काम गर्ने उद्योगी व्यवसायीको आवश्यकता रहेको बताउनु भएको छ । उहाले दलाल पुँजीपतिहरुलाई विस्थापित गर्नुका साथै कानुनी दायरामा पनि ल्याउनुपर्नेमा जोड दिनु भयो । उद्योग व्यापार संगठन रुपन्देहीले आयोजना गरेको स्वागत, बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रममा बोल्दै मन्त्री गिरीले उद्योगी व्यवसायीको संगठन निर्माण गर्दा राष्ट्रिय पुँजीको चिन्ता गर्नुका साथै आम उपभोक्ताको बारेमा समेत चिन्तन गर्नुपर्ने कुरामा जोड दिनु भयो । उँहाले खासगरी व्यवसायिक संगठनले व्यवसायलाई स्वच्छ बनाउनुपर्ने बताउनु भयो । राष्ट्रिय गौरवका आयोजनाको सन्दर्भमा प्रदेश सरकारले चासो लिएर आयोजना प्रमुखहरुलाई बोलाएर छलफल गरेको उँहाको भनाइ थियो ।उहांले विभिन्न आरोह अवरोह पार गर्दै उद्योग व्यापार संगठन रुपन्देहीले छोटो समयमा उद्योगी व्यवसायीमाझ लोकप्रिय भन्न सफल भएको भन्दै प्रशंसा गर्नु भयो । कार्यक्रममा संगठनका अध्यक्ष नारायण प्रसाद भण्डारीले उद्योगी व्यवसायीको हकहितको लागि आवाज उठाउँदै आएको संगठनले पर्यटन प्रबर्धनका लागि मेला महोत्सवहरुको आयोजना गर्नुका साथै सामाजिक उत्तरदायित्वका कार्यहरुलाई पनि निरन्तरता दिइरहेको बताउनु भयो । उहाले यस क्षेत्रको विकासको लागि प्रदेश सरकारले विशेष चासो लिनुपर्नेमा जोड दिनु भयो । कार्यक्रममा लुम्बिनी प्रेस क्लब सिद्धार्थनगरका अध्यक्ष माधव ढुंगानाले भैरहवा बासीले लोडसेडिङ्गको अन्त्य भएको अनुभुति अहिले सम्म पनि गर्न नसकेको बताउनु भयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • आमा’ को अष्ट्रेलिया र अमेरिका रिलिज घोषणा
  • अस्ताए विश्वकै  होचा खगेन्द्र थापा 
  • प्रधानमन्त्री ओली र जापानी उपमन्त्रीबीच भेट
  • पत्रकार थापा र पुर्व खेलाडी साहानी जापानमा सम्मानित
  • सगरमाथा रनिङ्ग शिल्डको उपाधी अन्नपुर्णलाई
  • खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ताको अन्र्तकृया कार्यक्रम सम्पन्न
  • तेस्रो मदन भण्डारी फुटसल प्रतियोगिताको उपाधि न्यु होराईजनलाई
  • प्रशासन कार्यालय गुल्मीमा ग्लोबल आईएमई बैंकको एक्स्टेन्सन काउन्टर
  • प्रथम गुल्मी मुसिकोट महोत्सवमा सर्वाधिक राशीको भलिवल प्रतियोगिता हुदै
  • अवध स्वायत्त प्रदेशद्धारा बनफडानी तत्काल नरोके कारवाही गर्ने (विज्ञप्तीसहित)