शेयर बजारमा दोहोरो अंकको गिरावट

१५ असार २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
35 Shares


काठमाडौं – शेयर बजारमा आज दोहोरो अंकले गिरावट आएको छ । नेप्सेका अनुसार आइतबार नेप्से १२ दशमलव २७ अंकले घटेको छ । सेन्सेटिभ इन्डेक्सका समेत १ दशमलव ९२ अंकले घटेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जकाअनुसार आज कारोबार भएका सबै क्षेत्रका लगानीकर्ताले लगानी गुमाएका छन् ।

आज कारोबार भएकामध्ये सबैभन्दा धेरै उन्नती माइक्रोफाइनान्सका सेयरहोल्डरले प्रतिशेयर ३२ रुपैयाँ गुमाएका छन् भने गुँरास लघुवित्तका शेयरवालाले समेत प्रतिशेयर २४ रुपैया गुमाएका छन् ।शिवम् सिमेण्टको शेयरमा समेत उच्च गिरावट आएको छ । नेप्सेका अनुसार शिवम् सिमेण्टका शेयर होल्डरले प्रतिशेयर २८ रुपैयाँ घाटा व्यहोरेका छन् । नेपाल एग्रो लघुवित्त वित्तिय संस्थाको शेयर समेत २१ रुपैया घटेको छ । तर युनिलिभर कम्पनीको शेयर भने ३ सय ८५ रुपैयाँले बढेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया