कालिकामा विद्यार्थीहरु सम्मानित

१६ असार २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
359 Shares


बुटवल –कालिका मानवज्ञान माविले विद्यालयबाट उत्कृष्ट ग्रेड ल्याई एसईई उत्तिर्ण गर्ने विद्यार्थीहरुलाई सम्मान गरेको छ । विद्यालयमा सोमवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी विद्यालयबाट चार जिपीए ल्याउने सविना सुवेदी सहितका ३ सय ६७ जना विद्यार्थीलाई सम्मान गरेको हो ।

सम्मान कार्यक्रममा बोल्दै बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रमुख शिवराज सुवेदीले सामुदायिक विद्यालयहरु समुदायको सम्पत्ति भएको भन्दै त्यसको संरक्षण र संवद्र्धन नागरिकको दायित्व भएको बताए । विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष होमबहादुर गलामीले अभिभावक, विद्यार्थी, शिक्षक र विद्यालयको व्यवस्थापन जस्ता कुराहरुले सफलता प्राप्त हुने बताए । विद्यालयका प्राचार्य घनश्याम पाठकले उत्कृष्ट नतिजाका कारण कालिका मानव ज्ञान देशकै सर्वोत्कृष्ट विद्यालयका रुपमा स्थापित भएको भन्दै त्यसको गरिमा कम हुन नदिने बताए । विद्यालयबाट परीक्षामा सहभागि ३ सय ६७ जनाले मध्ये एक जना ४ जिपीए सहित १ सय २६ जनाले ‘ए प्लस जिपीए ल्याएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस