कालिकामा विद्यार्थीहरु सम्मानित

१६ असार २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
359 Shares


बुटवल –कालिका मानवज्ञान माविले विद्यालयबाट उत्कृष्ट ग्रेड ल्याई एसईई उत्तिर्ण गर्ने विद्यार्थीहरुलाई सम्मान गरेको छ । विद्यालयमा सोमवार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी विद्यालयबाट चार जिपीए ल्याउने सविना सुवेदी सहितका ३ सय ६७ जना विद्यार्थीलाई सम्मान गरेको हो ।

सम्मान कार्यक्रममा बोल्दै बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रमुख शिवराज सुवेदीले सामुदायिक विद्यालयहरु समुदायको सम्पत्ति भएको भन्दै त्यसको संरक्षण र संवद्र्धन नागरिकको दायित्व भएको बताए । विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष होमबहादुर गलामीले अभिभावक, विद्यार्थी, शिक्षक र विद्यालयको व्यवस्थापन जस्ता कुराहरुले सफलता प्राप्त हुने बताए । विद्यालयका प्राचार्य घनश्याम पाठकले उत्कृष्ट नतिजाका कारण कालिका मानव ज्ञान देशकै सर्वोत्कृष्ट विद्यालयका रुपमा स्थापित भएको भन्दै त्यसको गरिमा कम हुन नदिने बताए । विद्यालयबाट परीक्षामा सहभागि ३ सय ६७ जनाले मध्ये एक जना ४ जिपीए सहित १ सय २६ जनाले ‘ए प्लस जिपीए ल्याएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • पश्चिम नवलपरासीमा ११ जनाको आरडिटि रिपोर्ट पोजेटिभ
  • चुनौतीलाइ चाङ पन्छाउदै अघि बढ्दै सियारीका प्रेम पन्थि : कृषी…
  • रुकुम हत्याकाण्डका दोषीलाई कारवाही नहुदा सम्म खवदारी जारी रहन्छ :…
  • संविधान संशोधनका पक्षमा मतदान गर्ने कांग्रेसको निर्णय
  • अमेरिकाका दर्जनौं शहरहरूमा हिंसा भड्किएसँगै सैन्य प्रहरी तैनाथ
  • आज मात्र थप १८९ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि,भएसंगै संक्रमितको संख्या…
  • क्वारेन्टिनमा बसेकी बाजुराकी महिलाले बच्चा जन्माईन
  • किसानको तरकारी नगरपालिकाबाट खरिद बिक्री
  • क्वारेन्टाइन बसेर घर जाने प्रवासीलाई सित्तैमा कण्डम
  • स्कुल अफ डेमोक्रेसीको संरचना प्रदेश र जिल्ला तहमा ! गण्डकी…