यस्तो रहेछ बीमा रकमको लोभमा छोरी मार्ने निर्दयी बाबुको नालीबेली, अभिकर्ताले नै सिकाएका थिए यस्तो गलत

२२ असार २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
128 Shares


काठमाडौं – जोखिम न्यूनीकरणका लागि गरिने बीमाभित्रका विकृत रुपहरु एक-एक गरी बाहिर आउन थालेका छन् । भविष्यमा भइपरी आउने घटनाको जोखिमको न्यूनीकरणका लागि गरिने बीमाका कतिपय गलत नीति र बीमित र तिनका अभिभावकको गलत नियतका कारण नसुन्नुपर्ने घटनाको साक्षी हुनुपरेको छ हामी । घटना रौतहटको हो । मौलापुर नगरपालिका, रौतहटका रामकिशोरका ५ सन्तान थिए ।

ती ५ सन्तान मध्येकी कान्छी छोरी थिइन् लक्ष्मी । भर्खर ४ वर्षे पुगेकी ती अबोध बालिकालाई बीमा रकमको लोभले आफ्नै बाबुले मारे भन्ने सुन्दा जो कोहीलाई पनि अचम्म लाग्न सक्छ । तर यो सत्य हो । २०७६ असार १६ गते राति बीमा रकम पाउने लोभले रामकिशोरले आफ्नै कलिली छोरीको ज्यान लिए ।‘ – अर्थसरोकार बाट थप https://www.arthasarokar.com/2019/07/Beema-2.html

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया