डीएसपी भन्दै ठगी गर्ने एक जना काठमाडौवाट पक्राउ

२६ असार २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
50 Shares


काठमाडौं । आफूलाई नेपाल प्रहरीको डीएसपी बताउदै ठगी गर्ने एकजना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ धुनिबेसी नगरपालिका २ घर भएका ३८ वर्षीय राजेन्द्रप्रसाद लुईटेल रहेका छन् । महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटबाट खटिएको प्रहरीले उनलाई काठमाडौं नागार्जुन नगरपालिका ७ सितापाईलाबाट बुधबार पक्राउ गरेको हो। लुईटेलले काठमाडौं चन्द्रागिरी बस्ने व्यक्तिलाई आफू नेपाल प्रहरीको सिआइबिमा कार्यरत डिएसपि हुँ भन्दै ठगी गरेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार उनले आफ्नो सेक्युरिटी कम्पनी रहेको र सो कम्पनीमा ५ प्रतिशत सेयर हाल्न नगद १ लाख ६० हजार रुपैयाँ पर्छ भनि पटकपटक भेट तथा फोन गरी नगद १० हजार रुपैयाँ लिएका थिए ।

लुईटेलले अन्य रकम माग गर्दै गरेको भन्ने खबर प्राप्त भएपछि प्रहरीले उनलाई पक्राउ गरेको हो । प्रहरीले उनको साथबाट रेडियो सेट १ थान, सो को चार्जर १ थान र नगद १० हजार रुपैयाँ बरामद गरेको छ । यसबारे थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बालुवाटार जग्गा प्रकरणमा संलग्न नरहेको गच्छदारको दाबी, भन्छन्- अख्तियारलाई सघाउन…
  • पशुपतिलगायत देशभरका शिवालयमा बिहान साढे ३ बजेदेखि नै भक्तजनको भीड
  • पत्रकारिता तालिम अति महत्वपूर्ण र समय सान्र्दभिक छ – बरिष्ठ…
  • फोनबाट गाली गर्नेलाई १ वर्ष जेल र १५ लाखसम्म जरिवाना…
  • युक्रेनको मध्यावधी चुनाव : राष्ट्रपतिको दलले बहुमत ल्याउने संकेत
  • तीन वर्षभित्र काठमाडौँको चक्रपथमा मनोरेल संचालन हुने
  • बहस : व्यावसायिक पत्रकारिताका लागि औपचारिक पत्रकारिता शिक्षा
  • ई–पासपोर्ट लागू चाँडै जारी गर्न सरकारकाे तयारी
  • अवैध लागूऔषधसहित पोर्चुगलका नागरिक पक्राउ
  • दाङबाट आयो दुखद खबर नुहाउन गएका ३ युवतीकाे पाेखरीमा डुबेर…