बुटवलमा जिल्ला स्तरीय अन्तर माबि छात्र–छात्रा फूटवल हुदै

२ श्रावण २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
34 Shares


बुटवल, २ साउन । यहि साउनको ८ गतेदेखि बुटवलमा जिल्ला स्तरीय अन्तर बिद्यालय छात्र तथा छात्रा नकआउट फूटवल प्रतियोगिता हुने भएको छ । जिल्ला फूटवल संघ रुपन्देहीको आयोजनामा हुन लागेको प्रतियोगितामा करिव जिल्ला भरका ४० बिद्यालय सहभागि हुने अनुमान गरिएको छ । क्वीक्स कप अन्तर विद्यालय छात्र तथा छात्रा नकआउट फुटवल प्रतियोगिता–२०७६” मा छात्र तर्फ जिल्लाको विजेतालाई ३० हजार उपविजेतालाई १५ हजार तथा छात्रा तर्फ विजेतालाई १० हजार र उपविजेतालाई ५ हजार रुपैंया नगद पुरस्कार सहित ट्रफी, पदक र प्रमाणपत्र प्रदान गरिने प्रतियोगिताका संयोजक तथा जिल्ला फूटवल संघ रुपन्देहीका उपाध्यक्ष हरि क्षेत्रीले बिहिबार बुटवलमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिनुभयो ।

त्यस्तै प्रतियोगितामा छात्र तर्फ उत्कृष्ट गोलकिप्पर, डिफेन्स, मिडफिल्डर, फरवार्ड र हाईस्कोररलाई जनही नगद २ हजार प्रदान गरिने छ भने छात्रा तर्फ उत्कृष्ट खेलाडी र ५ गोल भन्दा बढी स्कोर गर्नेलाई जनही नगद २ हजार रुपैंया पुरस्कार प्रदान गरिने छ । जिल्लामा विजेता हुने टिम प्रदेश हुँदै केन्द्रमा प्रतिस्पर्धा गर्न पाउने छ । प्रदेशमा पनि विजयी भएको टिम राष्ट्रिय प्रतिस्पर्धामा सहभागि हुने उहाँले बताउनु भयो । केन्द्रमा बिजयी हुने टिमले ३ लाख रुपैंया नगद सहित पुरस्कार प्राप्त गर्ने उहाँले बताउनु भयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • ‘ए कान्छा मलाई सुनको तारा झारिदेउन’ का चर्चित गायक रुद्रमणि…
  • विद्यार्थीमाथि प्रहरी दमनको विरोधमा नेविसंघद्वारा बुटवलमा प्रदर्शन, मागियो गृहमन्त्रीको राजिनामा
  • उपनिर्वाचनको समीक्षा गर्न मंसिर २६ काँग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमिति बैठक
  • बाँदर कुर्न १८ जना कर्मचारी ,दश लाखको सुन्तलाको लागी १४…
  • के तपाई ‘सामान किन्दा ठगिनुभयो ? सरकारी एपमा उजुरी गर्नुहोस्’
  • १० जनाको व्यक्तिगत लगानीमा पक्की पुल !
  • बैतडीका एक सय चौहत्तर विद्यालय दरबन्दीविहीन
  • पुस ४ गतेदेखि संसदको हिउँदे अधिवेशन, सभामुखको निर्वाचन पहिलो कार्यसूची
  • राष्ट्रपतिज्यूद्वारा वाङ्मय शताब्दी पुरुष जोशीलाई चार लाख राशिको पृथ्वी प्रज्ञा…
  • अगरबत्ती धूवाँले हुनसक्छ ब्रेन ट्युमर तथा क्यान्सर , चुरोटको धूवाँभन्दा…