लोकसेवाको परिक्षाको बिरोधमा परिक्षा केन्द्रमा प्रदर्शन

४ श्रावण २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
119 Shares


बुटवल – नेपाल आदीबासी जनजाति महासंघले लोक सेवा अयोगले लिईरहेको परिक्षा समाबेसी नभएको भन्दै बुटवलमा बिरोध प्रर्दशन गरेको छ । स्थानीय तहमा कर्मचारी भर्नाका लागि लोकसेवा आयोगले लिएको परीक्षाविरुद्ध आरक्षण बचाउ आन्दोलनले आज बिहान बुटवलको सिद्धेश्वरी माबि परिक्षा केन्द्र अगाडी विरोध प्रदर्शन गरेको हो । परिक्षा अबधिभर प्रदर्शनकारीहरुले परिक्षा केन्द्र अगाडी बिरोध प्रदर्शन गरेका थिए।प्रदर्शनकारीहरुले सामान्य प्रशासन मन्त्री लालबाबु पण्डीत र लोकसेवा आयोग बिरुद्ध नाराबाजी गरेका थिए । आजै दिउसो १२ बजे हुने परिक्षामा पनि महासंघले अबरोध गर्ने तयारी गरेका छन ।
नेपाल आदीबासी जनजाति महासंघ प्रदेश नं ५ का सचिव तथा आरक्षण बचाउ आन्दोलनका संयोजक दिपक गुरुङ्गको संयोजकत्वमा सम्पन्न बिरोध प्रदर्शनमा नेपाल मगर संघ प्रदेश नं ५ का अध्यक्ष बिमल सारु, मोहमद अलिम, मनोज राना लगायतले बोल्दै लोक सेवा आयोगले लिएको परिक्षा खारेज गर्न माग गर्नु भएको थियो। आज बिहान भएको सहायक पाँचौ तहको परिक्षामा ६ हजार ८ सय ६७ जना परिक्षर्थी सहभागि रहेको र दिउसो १२ बजे हुने सहायक चौथो तहको परिक्षामा ८ हजार २ सय ३६ परिक्षार्थी सहभागि हुने लोकसेवा आयोग बुटवलका उपसचिव तथा प्रवक्ता एकनारायण शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कच्चा तेल तथा पेट्रोलियमको उत्पादनमा अमेरिकाको नयाँ कीर्तिमान
  • अमेरिका र उत्तर कोरियाबीच चाँडै वार्ता हुने विश्वास
  • रवि लामिछानेको समर्थनमा बुटवलमा भब्य प्रदर्शन, हजारौंको उपस्थिति
  • लुम्बिनी भ्रमण वर्ष सफल बनाउन बुटवलमा सडक खाना महोत्सव हुने
  • ‘ग्रिनल्याण्ड’ किन्ने कुरा नमिले पछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको डेनमार्क भ्रमण…
  • ‘बादशाह जुट’ को अफिसियल रिलिज डेट र पोस्टर सार्वजनिक
  • कृर्षिजन्य बस्तुको आयातमा नियमन र नियन्त्रण गर्नुपर्नेमा जोड
  • रवि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै देशभर प्रदर्शन : वुटवलमा उर्लियो…
  • भ्रामक समाचार राख्ने युट्युबर र वेवसाइटलाई घरघर गएर कार्वाही गर्छौ…
  • कारबाहीको माग गर्दै स्थानियद्वारा मणिमुकुन्द सेन उद्यानमा प्रदर्शन