गुल्मेली जि.पी सुन्दासले भित्राए तिजमा रानी

५ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
665 Shares


बुटवल – नेपाली महिलाहरुको महान चार्ड हरितालिका तिज नजिकिए संगै गुल्मेली गायक जिपी सुन्दासले २०७६ को तिजी कोसेली स्वरुप रानी बजारमा ल्याएका हुन । तिजका मौलिक पनका गीतलाई बजारमा ल्याउने हेतुले उक्त गीत बजारमा ल्याएको सबलपोस्टलाई जानकारी दिए । गुल्मीको धुर्कोटमा जन्मिएका जिपी सानै देखी लोकपारखी मनहरुको मनमनमा बस्न सफल भएका छन । उनी भन्छन – ‘यो गीत सबै आमाबुवा , दाजुभाई एबम दिदी बहिनिहरु नाच्न मिल्ने र मौलिक भाकालाई उजागर गरेका छौ ‘ ।

पछील्लो समयमा तिजका गीतमा बिकृती भित्रिए पनि हामी त्यो बिकृतीलाई टाढा राख्दै यो गीत बजारमा ल्याएका छौ ,सबैले हेहेर प्रतिकृया दिन समेत जिपीले अनुरोध गरेका छन । जिपी सुन्दास र जमुना पुन मगरले स्वर बद्द गरेको उक्त गीतमा शब्द र लय जिपी सुन्दासकै छ भने एरेन्ज हेमन्त शिशिर र मोडलिङ सुजता भट्ट , अर्जुन कुँवर र जिपी सुन्दासको रहेको छ उक्त गीतलाई आयुस डिजिटल प्रालीले बजारमा ल्याएको छ ।
हेर्नुहोस् भिडियो :- 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • यात्रीलाई कुरुप भन्ने विमानस्थल कर्मचारीको जागिर गयो
  • भारतमा फेला परे नयाँ प्रजातिका माछा
  • घुस लिएको अभियोगमा सबइञ्जिनीयर पक्राउ
  • भारतमा हिमाचल राज्यमा घरमाथि रुख ढल्दा २ नेपालीको मृत्यु,पाँच जना…
  • पत्रकार डायलसन अधिकारीको निधन प्रती सभापति भरत कुमार शाह दुःख…
  • रोट्रयाक्ट डाउनटाउन द्वारा पर्यटन प्रबर्द्धन कार्यक्रम सम्पन्न
  • काठमाडौं प्रहरी प्रमुखलाई फेसबूकमा गाली गरेको भन्दै एक युवक पक्राउ
  • बोक्सीको आरोप लगाउँदै महिलालाई मलमूत्र खुवाइयो
  • चितवनका प्रहरी प्रमुखले भने– आन्दोनकारीमाथि सूक्ष्म निगरानी गरिरहेका छौं
  • शिल्पा पोखरेललाई पक्राउ नगर्न सर्वोच्चको आदेश