गुल्मेली जि.पी सुन्दासले भित्राए तिजमा रानी

५ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
675 Shares


बुटवल – नेपाली महिलाहरुको महान चार्ड हरितालिका तिज नजिकिए संगै गुल्मेली गायक जिपी सुन्दासले २०७६ को तिजी कोसेली स्वरुप रानी बजारमा ल्याएका हुन । तिजका मौलिक पनका गीतलाई बजारमा ल्याउने हेतुले उक्त गीत बजारमा ल्याएको सबलपोस्टलाई जानकारी दिए । गुल्मीको धुर्कोटमा जन्मिएका जिपी सानै देखी लोकपारखी मनहरुको मनमनमा बस्न सफल भएका छन । उनी भन्छन – ‘यो गीत सबै आमाबुवा , दाजुभाई एबम दिदी बहिनिहरु नाच्न मिल्ने र मौलिक भाकालाई उजागर गरेका छौ ‘ ।

पछील्लो समयमा तिजका गीतमा बिकृती भित्रिए पनि हामी त्यो बिकृतीलाई टाढा राख्दै यो गीत बजारमा ल्याएका छौ ,सबैले हेहेर प्रतिकृया दिन समेत जिपीले अनुरोध गरेका छन । जिपी सुन्दास र जमुना पुन मगरले स्वर बद्द गरेको उक्त गीतमा शब्द र लय जिपी सुन्दासकै छ भने एरेन्ज हेमन्त शिशिर र मोडलिङ सुजता भट्ट , अर्जुन कुँवर र जिपी सुन्दासको रहेको छ उक्त गीतलाई आयुस डिजिटल प्रालीले बजारमा ल्याएको छ ।
हेर्नुहोस् भिडियो :- 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नसर्ने रोगकै कारण जान्छ ६६ प्रतिशत नेपालीको ज्यान
  • सिरहाको कमला नदिमा हत्या गरी फरार प्रतिबादी पक्राउ
  • सिता माविमा विद्यार्थीहरुको स्वास्थ्य परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न
  • ट्यांकरको ढुवानी भाडादर बृद्धि गर्न व्यवसायीको माग
  • बुटवल बहुमुखी क्याम्पसमा रक्तदान सम्पन्न
  • बलियो कानून नहुँदा उपभोत्ताको हित संरक्षण हुन नसकेको बक्ताहरुको भनाई
  • पुर्वअर्थमन्त्री पौडेलद्वारा विभिन्न आयोजनाको निरीक्षण
  • लियो क्लव अफ बुटवलको ३४ औं चार्टरनाईट कार्यक्रम सम्पन्न
  • अन्तर मण्डली ब्याडमिन्टन प्रतियोगीता सम्पन्न
  • मानव बेचबिखन विकृति विसंगति बिरुद्ध अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न