नायिका मन्जिता केसी को तिज कोसेली “तिजको आयो लहर” सार्बजनिक, छोटो समयमै दर्शकको माया

५ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सुदिप गौतम- बुटवल / चर्चित मोडल मन्जिता केसी बिगत धेरै बर्ष देखि नेपाली म्युजिक भिडियो चलचित्र हरुमा कामगर्दै आईरहेकी एक प्रतिभासाली कलाकार हुन् । अरुको भिडियोमा काम गर्दै आईरहेकी उनि आफ्नै एल्बम पनि बजारमा ल्याउन थालेकी छन । अगिल्लो बर्ष पनि गायिका आईसा राणा को स्वरमा तिज गित बजारमा ल्याएकी थिइन् ।

सो गित पनि राम्रै बजारमा चलेको थियो । यसपालि पनि सोहि क्रमलाई निरन्तरता दिदै यस बर्ष चर्चित गायिका अन्जु पन्तको स्वरमा उनको दोश्रो एल्बम “तिजको आयो लहर” नामक गित सार्बजनिक गरेकी छन ।चर्चित गायक तथा संगीतकार सन्तोष केसी को सब्द संगीत अत्यन्तै मौलिक बनेको छ ।

सबलपोस्ट संग कुराकानी गर्दै नायिका केसी ले यस बर्ष पनि तिजको गित ल्याएको र दर्शकलाई भरपुर् नाच्न मिल्ने गितरहेको र यो तिजमा यहि गितमा छमछ्मी नाच्न आग्रह नायिका केसीले गरेकी छन । साथै उनले अब हरेक बर्ष एउटा आफ्नै गित सार्बजनिक गर्ने उनि बताउछिन । गायक सन्तोष केसी को युट्युब च्यानल देखि गित सार्बजनिक भएको हो । गितलाई एरेन्ज कमल सौरागले गरेका हुन्सौरब लामाको छायांकन सुप्रिम पराजुलीको सम्पादन अनि शिब बिकको निर्देशन रहेको छ । गितको सफलताको शुभकामना हेरौ सोहि गित गित हेर्न यो लिंक क्लिक गर्नुहोला

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=N5tX0YpoBRc

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • अधिकारी दम्पित्तीको ब्यबसायीक रफ्तार : सु – सक्षम सप्लायर्सको शुभारम्भ
  • जनसम्पर्क समिति अमेरिकाको केन्द्रीय समितिमा मनोनयन ,दिवाकर वागचन्दको सभापतित्वमा न्यूयोर्क…
  • सिद्धार्थ राजमार्गको सिद्धबाबा नजिकै दुईजना सवार मोटरसाइकल खोलामा खस्यो
  • पाल्पामा मोटरसाइकल दुर्घटना, चालकको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीका बाढि डुवान क्षेत्रमा नेपाल र भारतका पदाधिकारी द्धारा…
  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न