मुख्यमन्त्री पोखरेललाई व्यवसायीको ज्ञापनपत्र

५ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
24 Shares


बुटवल –रुपन्देहीका उद्योगी व्यवसायीहरुले योगदानमा आधारित सामाजिक सुरक्षा ऐनका नियमहरु र ढुवानीका साधनमा भीसीटीएस तत्काल लागु नगर्न माग गर्दै मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेललाई ज्ञापनपत्र बुझाएका छन् । रुपन्देहीका व्यसायीक सस्थाहरुको समूह सञ्जाल रुपन्देहीले आइतबार मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रीपरिषदको कार्यालयमा पुगेर मुख्यमन्त्री पोखरेललाई ११ बुदे ज्ञापनपत्र बुझाएका हुन् ।

व्यवसायीक सस्थाहरुको तर्फबाट नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघका प्रदेश उपाध्यक्ष दिपक पौडेलले ज्ञापन बुझाउंदै सामाजिक सुरक्षा कोषमा सरकारको योगदान नरहेको र भीसीटीएस अव्यवहारिक भएको भन्दै हाल कार्यान्वयनमा नल्याउन माग गरेका हुन् । ज्ञापनपत्र बुझेपछि मुख्यमन्त्री पोखरेलले भने उद्योगीहरुको स्थायित्व र सुरक्षाका लागि सामाजिक सुरक्षा कोष तथा ढुवानीलाई व्यवस्थित गर्न भिसिटिएस सिष्टम ल्याइएको बताउंदै व्यवसायी बिरोधमा उत्रनु उचित नभएको बताए । उनले यो विषय प्रदेश सरकारको अधिकार क्षेत्रको बिषय नभएपनि व्यवसायीको व्यवहारीक समस्यालाई संघीय सरकार समक्ष पु¥याइदिने बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मर्चवारीमा समाजवादीको गाउंपालिका समिति गठन
  • पश्चिम सरावल १ मा दोस्रो वडाध्यक्ष कप पुरुष फुटबल प्रतियोगिता…
  • श्रीमद् भागवत पितृमोक्ष धनधन्याञ्चल सप्ताह ज्ञान महायज्ञ तेस्रो दिन पनि…
  • साना किसान कृषि सहकारी सस्थां लिमिटेडको १७औ साधारण सभा सम्पन्न
  • बर्दघाटमा एक दिने निशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न
  • आदिकवि भानुभक्त आचार्यको स्मृतिमा बन्यो – ‘रामायण भवन’
  • धनुषा बम विस्फोटमा परी मृत्यु भएका इन्स्पेक्टर दाहालको आर्यघाटमा अन्त्येष्टि
  • सहकारीको ३० प्रतिशत लगानी कृषिमा अनिवार्य गरिंदै
  • विवाह भोजको खर्च धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनलाई सहयोग गर्ने नव दम्पती
  • चक्कु प्रहार गरी तिलोत्तमा निवासी परीयारको हत्या