पत्रकारिता तालिम अति महत्वपूर्ण र समय सान्र्दभिक छ – बरिष्ठ समाजसेवी छन्त्याल

६ श्रावण २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
115 Shares


कौरव खत्री बाग्लुङ्ग बाग्लुङ्गको गलकोट नगरपालिका १० पान्डवखानी अनलाइन खबरको आयोजनामा सञ्चालन भइरहेको एक हप्ते आधारभूत पत्रकारिता तालिमको पाचौ दिन पनि विविध विषयमा तालिम दिएकोे थियो ।आइतवार पत्रकारिता तालिमको पाचौ दिनका अवसरमा बोल्दै कार्यक्रमका विशेष अतिथि बरिष्ठ समाजसेवी मानसिंह छन्त्यालले पत्रकारिता तालिम समय सान्र्दभिक भएको बताए ।

साथै समाजसेवी छन्त्यालले युवा पुस्ताहरुले यसको सिको गरेर बोल्ने र लेखन शैलीमा अगाडी बढ्न तालिमका सहभागिहरुलाई आग्रह गदै तालिमले धेरै अवसर जन्माउने र हरेक कुरालाई चासो दिएर पान्डवखानीको वृद्धि विकासमा पत्रकारको भूमिका महत्वपूर्ण हुने बताए । साथै तालिममा सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागू गर्न सहभागिहरुलाई आग्रह गरे ।तालिमका अवसरमा गलकोट नगरपालिका १० का वडा सदस्य रामप्रसाद विक, पान्डवखानी अनलाइन खबरका सञ्चालक सुरेश छन्त्याल लगायतको विशेष उपस्थिति रहेको थियो । तालिममा पत्रकार तथा प्रशिक्षक कौरव खत्रीले समाचार लेखन,अन्तर्वार्ता,रिपोर्ट लगायतका विषयमा प्रशिक्षण दिएका थिए । तालिममा २७ जना महिला पुरुष युवा युवतीहरुको सहभागिता रहेको थियो

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मर्चवारीमा समाजवादीको गाउंपालिका समिति गठन
  • पश्चिम सरावल १ मा दोस्रो वडाध्यक्ष कप पुरुष फुटबल प्रतियोगिता…
  • श्रीमद् भागवत पितृमोक्ष धनधन्याञ्चल सप्ताह ज्ञान महायज्ञ तेस्रो दिन पनि…
  • साना किसान कृषि सहकारी सस्थां लिमिटेडको १७औ साधारण सभा सम्पन्न
  • बर्दघाटमा एक दिने निशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न
  • आदिकवि भानुभक्त आचार्यको स्मृतिमा बन्यो – ‘रामायण भवन’
  • धनुषा बम विस्फोटमा परी मृत्यु भएका इन्स्पेक्टर दाहालको आर्यघाटमा अन्त्येष्टि
  • सहकारीको ३० प्रतिशत लगानी कृषिमा अनिवार्य गरिंदै
  • विवाह भोजको खर्च धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनलाई सहयोग गर्ने नव दम्पती
  • चक्कु प्रहार गरी तिलोत्तमा निवासी परीयारको हत्या