झाँक्री भन्छिन – ‘योगेश दाइ अलोकप्रियताको भुंग्रोमा पर्नुभो, उम्कनुपर्छ’

१६ श्रावण २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
267 Shares


काठमाडौं – संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयनमन्त्री नियुक्त भएपछि नेकपाका स्थायी कमिटी सदस्य योगेश भट्टराईलाई बधाई र शुभकामनाको ओइरो लागिरहेको छ । शुभकामना व्यक्त गर्ने सत्तारूढ दलका नेता–कार्यकर्तामात्रै छैनन् । विपक्षी दलका नेता–कार्यकर्ता र उनका समवयीहरूले पनि उत्तिकै महत्त्वका साथ शुभकामना दिइरहेका छन् ।

तर, रामकुमारी झाँक्रीको प्रतिक्रिया भने भिन्न छ । उनले योगेश भट्टराई भुंग्रोमा परेको र त्यहाँबाट उम्कनुपर्ने विचार व्यक्त गरेकी छिन् । केपी ओली नेतृत्वको सरकार आफ्नै कारण अलोकप्रिय भइरहेका बेला भट्टराईलाई मन्त्री पद थमाइएको उनको तर्क छ ।

पार्टीभित्र आलोचक नेतृको छवि बनाएकी नेतृ झाँक्रीले भनेकी छन्– “आफ्नै कारण अठ्यारोमा परेकोले केही मुठ्ठी खुकुलो बनाउनु पर्‍यो । जसका कारण योगेश दाइलाई मन्त्री बनाइयो । सरकार अलोकप्रियताको भुंग्रोमा छ । दाइ त्यही भुंग्रोमा पर्नुभयो अहिले । मेरो आमा भन्नुहुन्थ्यो– जुन भुंग्रोमा परे पनि निस्कनुपर्छ । हो, योगेश भट्टराई भुंग्रोबाट निस्कनुपर्छ हार्दिक बधाइ अनि शुभकामना !

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • जान्नुहोस् ,यि हुन् स्वयंसेवक शिक्षक हुन आवश्यक योग्यता र छनोट…
  • नेकपाभित्र भिडन्तको संकेत, ‘वामदेवको नाम उल्ट्याएर युवराजको नाम सिफारिस’
  • सिद्धबाबामा माथिबाट खसेको ढुंगाले च्यापेर गुल्मीका महेन्द्र घाइते
  • गोकुलप्रसाद बाँस्कोटाको अडियो प्रकरणमा छानबिन गर्न माग
  • मगर दिवसमा सार्वजनिक बिदा
  • ज्ञानेन्द्र शाही पनि मिसिए रमेश खरेलको ‘हाम्रो नेपाल, हामी नेपाली’…
  • बाबुराम भट्टराई भन्छन – ‘म लगायत प्रधानमन्त्री बनेका सबैको सम्पत्ति…
  • अर्थमन्त्री पक्का बाहिरिने
  • पत्रकार शिवाकोटीको सुरक्षामा ध्यान दिन महासंघको आग्रह
  • खर्च कम गर भने पछि श्रीमतीले गरिन् सम्बन्धबिछेद