हिमाली सामुदायिकद्वारा रक्तदान

१८ श्रावण २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


भैरहवा –हिमाली सामुदायिक सेवा केन्द्रले आज एक कार्यक्रम बीच रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । संघीय प्रहरी कार्यालयका प्रमुख राजेश कुमार लाल कर्णको प्रमुख आतिथ्यता र अर्घाखाँची सिमेन्टका महाप्रबन्धक उद्धब बहादुर कार्कीको विशिष्ट आतिथ्यता, जिल्ला प्रहरी कार्यालय, वडा प्रहरी कार्यालयका प्रतिनिधि तथा विभिन्न संघ संस्थाको सङ्लग्नतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

उक्त रक्तदान कार्यक्रममा संस्थाका उपाध्यक्ष धुब्र अधिकारी, पुनहरि बेल्बासे, बिष्णुप्रसाद मरासिनी, सुसान्त थापा लगायत ५३ जनाले रक्तदान गरेका थिए । ५३ युनिट रगत नेपाल रेडक्रस सोसाइटी रक्तसंकलन केन्द्र भैरहवालाई हस्तान्तरण गरिएको थियो । कार्यक्रम संस्थाका अध्यक्ष सुरेन्द्रजंग थापाको अध्यक्षता र सहसचिव विष्णुप्रसाद मरासिनीको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • कोरोना संक्रमितप्रति जिम्मेवार बन्दै तिलोत्तमा ,शव व्यवस्थापनको जिम्मादेखि निःशुल्क पिसिआर…
  • मिलन र बिछोडको दोसाँध बैगुनी २ बजारमा
  • आहत मा राहत कार्यक्रम लाई बुद्धि सुवेदीको सहयोग,
  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण
  • आज मंगलबारको राशिफल
  • बुटवलमा मंगलवार बिहानै एक संक्रमितको मृत्यु
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण
  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…