जव किशोरीले उड्दै गरेको विमानको ढोका खोलीन

१९ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
45 Shares


लण्डन । क्याम्ब्रिज युनिभर्सिटीकी एक छात्राले अफ्रिकी मुलुक मडागास्कार भ्रमणका क्रममा आफू उडिरहेको सानो खाले विमानको ढोका खोल्दा ज्यान गुमाउनु परेको छ । अलाना कटल्याण्ड नामकी ती छात्रा मिल्टन किनेज बकिङघमसायरकी भएको बेलायतको विदेश मन्त्रालयले जनाएको छ । मडागास्करको प्रहरीले उनले किन उड्दै गरेको विमानको ढोका खोलिन् भन्ने नखुलेको जनाएको छ । अनुसन्धानको क्रममा एउटा अनुमानमा औलो विरुद्धको औषधीको सेवन गरेकाले त्यसले धेरै असर गरेका कारण उनले विमानको ढोका खोलेको हुनुपर्छ । उनको परिवारले अलानाको मृत्युको खबरले स्तब्ध भएको जनाएको छ । परिवारका अनुसार उनी एक चहकिली र कम उमेरकी महिला हुन् । जफिसाम्बात्रा राभोएभी नामका प्रहरी कर्णेलले जनाएअनुसार उत्तरी मडागास्करबाट त्यो सानो विमान उडेको केही समयमा नै उनले ढोका खोलेकी हुन् ।

नी रबिन्सन कलेजमा नेचुरल साइन्सको अध्ययन गर्दै थिइन् । उनी मडागास्करमा इन्टर्नसिपका लागि गएकी थिइन् । बेलायतका अधिकारीहरुले उनको मृत्यु कसरी भयो भन्ने बारेमा अझै खुलस्त पारिसकेका छैनन् । उनको परिवारले जारी गरेको वक्तव्यमा जनाइएअनुसार उनी एक प्रतिभाशाली डान्सर पनि हुन् । परिवारले उनी निकै दयालु र परिवारलाई सहयोग गर्ने खालकी भएको जनाएको छ । त्यसले गर्दा नै सानै उमेरमा उनका धेरै साथीहरु थिए । रोबिन्सन कलेजका डा। डेभिड उडम्यानल अलानाको मृत्युको खबरले आफू स्तब्ध भएको बताउँदै परिवारप्रति पनि समवेदना व्यक्त गरेको बीबीसीले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेविसंघ महामन्त्री युवराज पाण्डेयले मागे गृहमन्त्री बादलको राजीनामा
  • उद्योग बाणिज्य संघले आफ्ना सदस्य ब्यबसायीहरुको नि:शुल्क कोरोना विमा गर्ने
  • भीरकोट नगरपालिकामा २८ हप्ते आईपिएम कृषक पाठशाला सम्पन्न
  • मिडिया मैत्री बजेट आएन
  • मुलुकमा बढ्दै गईरहेको जातीय बिभेद बिरुद्ध धकधईका युवा
  • अस्पतालको लापरबाहीले सिरहामा एक महिलाको ज्यान गयो
  • कञ्चनमा निर्माणाधिन स्थलमा शौचालय नहुदा कामदारहरु खुल्ला दिसा गर्न बाध्य
  • बजेटले संस्थागत शिक्षालयलाई उपेक्षा गर्याे : शिक्षाविद
  • दोश्रो राष्ट्रिय महिला अधिकार दिवसको अवसरमा मन्त्रीद्धारा शुभकामना व्यक्त
  • रुकुम र देवदह घटनाको छानवीन गर्न समाजवादीको माग