जव किशोरीले उड्दै गरेको विमानको ढोका खोलीन

१९ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
45 Shares


लण्डन । क्याम्ब्रिज युनिभर्सिटीकी एक छात्राले अफ्रिकी मुलुक मडागास्कार भ्रमणका क्रममा आफू उडिरहेको सानो खाले विमानको ढोका खोल्दा ज्यान गुमाउनु परेको छ । अलाना कटल्याण्ड नामकी ती छात्रा मिल्टन किनेज बकिङघमसायरकी भएको बेलायतको विदेश मन्त्रालयले जनाएको छ । मडागास्करको प्रहरीले उनले किन उड्दै गरेको विमानको ढोका खोलिन् भन्ने नखुलेको जनाएको छ । अनुसन्धानको क्रममा एउटा अनुमानमा औलो विरुद्धको औषधीको सेवन गरेकाले त्यसले धेरै असर गरेका कारण उनले विमानको ढोका खोलेको हुनुपर्छ । उनको परिवारले अलानाको मृत्युको खबरले स्तब्ध भएको जनाएको छ । परिवारका अनुसार उनी एक चहकिली र कम उमेरकी महिला हुन् । जफिसाम्बात्रा राभोएभी नामका प्रहरी कर्णेलले जनाएअनुसार उत्तरी मडागास्करबाट त्यो सानो विमान उडेको केही समयमा नै उनले ढोका खोलेकी हुन् ।

नी रबिन्सन कलेजमा नेचुरल साइन्सको अध्ययन गर्दै थिइन् । उनी मडागास्करमा इन्टर्नसिपका लागि गएकी थिइन् । बेलायतका अधिकारीहरुले उनको मृत्यु कसरी भयो भन्ने बारेमा अझै खुलस्त पारिसकेका छैनन् । उनको परिवारले जारी गरेको वक्तव्यमा जनाइएअनुसार उनी एक प्रतिभाशाली डान्सर पनि हुन् । परिवारले उनी निकै दयालु र परिवारलाई सहयोग गर्ने खालकी भएको जनाएको छ । त्यसले गर्दा नै सानै उमेरमा उनका धेरै साथीहरु थिए । रोबिन्सन कलेजका डा। डेभिड उडम्यानल अलानाको मृत्युको खबरले आफू स्तब्ध भएको बताउँदै परिवारप्रति पनि समवेदना व्यक्त गरेको बीबीसीले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बुद्धमुर्ती तोडफोड प्रकरण: डिएसपीको होइन एआइजीको नेतृत्वमा छानबिन टोली गठन…
  • देश समाज र जनताको भावना बुझेर काम गर्ने एक मात्र…
  • रवि लामिछानेसहित तीनैजनासँग लिइयो बयान
  • पुडासैनी मृत्यु प्रकरण : निर्दोष नपरुन्, दोषी नछुटुन् – कांग्रेस
  • बजार अनुगमनमा नीजि क्षेत्रको चासो अधिकार पाएको स्थानीयतह भने बेखबर
  • वरिष्ठ नेता पौडेल भन्छन – ‘सरकारले राज्यकाे ढुकुटी कार्यकर्तालाई बाँड्याे’
  • नेप्से ७ अंकले उकालो लाग्यो
  • मानसरोवर गएकी एक भारतीय तीर्थयात्रीको म‍ृत्यु
  • दर्ता नै नभएका औषधि नेपाली बजारमा, कारवाही गर्ने विभागको चेतावनी
  • भक्तपुरमा रातभर जागे महाकाली, भैरव र नीलबाराही