अन्तरविद्यालय फुटबलको उपाधि स्कलर्स होम र स्मृतिलाइ

१९ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
30 Shares


बुटवल –रुपन्देही जिल्ला फुटबल संघको आयोजनामा सञ्चालित क्वीक्स कप अन्तर विद्यालय छात्र फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि स्कलर्स होमले जितेको छ । रुपन्देहीका सरकारी र नीजि ४३ विद्यालयको सहभागिता रहेको प्रतियोगिताको आइतबार सम्पन्न फाइनलमा स्मृति बोर्डिङ स्कूल तिलोत्तमालाई ट्राइब्रेकरमा ४–२ गोल अन्तरले पाखा लगाउंदै स्कलर्सले उपाधि जितेको हो । निर्धारित समयको खेल गोलरहित बराबरीमा टुंगिएको निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा स्कलर्सको जितमा जीवन राई,विज्ञान गुरुङ,रिजन गुरुङ र जुलेश थापाको प्रहारले जाली चुमेको थियो भने सिजन थापाको प्रहार असफल भएको थियो ।

स्मृतिका अजय पाठक र अंकित सिंजापतिले आफ्नो प्रहारलाई जाली चुमाउन नसक्दा स्कलर्सको जित निश्चित भएको थियो । स्मृतिका सदिप केसी र निखिल कार्कीको प्रहार भने सफल भएको थियो । सात विद्यालयको सहभागिता रहेको छात्रा फुटबलको उपाधि भने स्मृति बोर्डिङले जितेको छ । आइतबार नै भएको फाइनल खेलमा शान्ति नमूना मावि मणिग्रामलाई ४–०ले पछि पार्दै स्मृतिले उपाधि चुमेको हो । स्मृतिको जितमा मायासरी गाहाले १० मिनेट,अन्जु दर्लामीले १२ तथा रितु तामाङले २४ र ६३ औं मिनेटमा गोल गरेकीथिइन् । छात्रतर्फको विजेता टिमले ३० हजार उपविजेताले १५ हजार तथा छात्रातर्फ विजेताले १० हजार र उपविजेताले ५ हजार नगद पुरस्कार हात पारेका छन् । विजयी टिमलाई प्रदेश सभा सदस्य भोजप्रसाद श्रेष्ठ,जिल्ला फुटबल संघ रुपन्देहीका अध्यक्ष दीर्घबहादुर केसी, प्रतियोगिता संयोजक जिल्ला फुटबल संघका उपाध्यक्ष हरि क्षेत्रीले पुरस्कार तथा प्रमाणपत्र प्रदान गरे । जिल्ला विजेता छात्र र छात्रा टिमले प्रदेशस्तरीय प्रतियोगिता खेल्न पाउने छन् ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मर्चवारीमा समाजवादीको गाउंपालिका समिति गठन
  • पश्चिम सरावल १ मा दोस्रो वडाध्यक्ष कप पुरुष फुटबल प्रतियोगिता…
  • श्रीमद् भागवत पितृमोक्ष धनधन्याञ्चल सप्ताह ज्ञान महायज्ञ तेस्रो दिन पनि…
  • साना किसान कृषि सहकारी सस्थां लिमिटेडको १७औ साधारण सभा सम्पन्न
  • बर्दघाटमा एक दिने निशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न
  • आदिकवि भानुभक्त आचार्यको स्मृतिमा बन्यो – ‘रामायण भवन’
  • धनुषा बम विस्फोटमा परी मृत्यु भएका इन्स्पेक्टर दाहालको आर्यघाटमा अन्त्येष्टि
  • सहकारीको ३० प्रतिशत लगानी कृषिमा अनिवार्य गरिंदै
  • विवाह भोजको खर्च धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनलाई सहयोग गर्ने नव दम्पती
  • चक्कु प्रहार गरी तिलोत्तमा निवासी परीयारको हत्या