बार्सिलोनाका कप्तान लियोनल मेस्सी घाइते

२१ श्रावण २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
38 Shares


एजेन्सी –बार्सिलोनाका कप्तान लियोनल मेस्सी घाइते भएका छन् । भर्खरै मात्र क्लबको प्रशिक्षणमा आएका कप्तान मेस्सी प्रशिक्षणको क्रममा सोमबार घाइते भएका हुन् ।मेस्सीको दाँया खुट्टमा समस्या देखिएको बार्सिलोनाको अफिसियल साइटमा उल्लेख छ । मेस्सीले अब क्लबको संयुक्त राज्य अमेरिकाको भ्रमणका गर्ने छैनन्, बार्सिलोनामा नै रहनेछन्

मेस्सीले संयुक्त राज्य अमेरिका टुरमा बार्सिलोनाले खेल्ने खेलहरु गुमाउनेछन् । बार्सिलोनाले यूएस टुरमा नेपोलीविरुद्ध दुई मैत्रीपूर्ण खेल खेल्नेछ । क्लबले अमेरिका प्रस्थान गर्ने टोली पनि घोषणा गरिसकेको छ ।क्लबका अनुसार मेस्सीले अब प्रशिक्षणमा पनि सहभागीता जनाउने छैनन् ।नेपाली समयअनुसार सोमबार बिहान सम्पन्न भएको खेलमा इंग्लिस क्लब आर्सनललाई हराउँदै बार्सिलोनाले ग्याम्पर ट्रफी फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि उचालेको छ । उक्त खेलमा मेस्सीलाई मैदानमा उतारिएको थिएन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कालीगण्डकी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाद्धारा राहत कोशलाई २५ हजार…
  • गल्याङमा चार सय ९५ परिवारका १८ सय ५४ जनालाई राहत…
  • स्वास्थ्य सामाग्री खरिदमा भएको अनियमितताप्रति नेविसंघको ध्यानाकर्षण
  • ब्रमाण्डमा आमाभन्दा ठूलो केहि छैन: चाणक्य
  • आज २०७६ चैत २३ गते आइतबारको राशिफल
  • कोरोनावाट विश्वभर ६४ हजारको मृत्यु, १२ लाख संक्रमित
  • कोरोना संक्रमण रोक्न तुरुन्त चाल्नुपर्ने कदमहरु : डा. रवीन्द्र पाण्डे,…
  • कोरोनाका कारण अमेरिकामा एकै दिन १ हजार बढीको मृत्यु,
  • विश्वभरभरी कोरोना संक्रमितको संख्या १२ लाख पुग्र्यो
  • रुपन्देहीको सीमावर्ती भारतीय गाउँमा भेटिए ६ जना कोरोना संक्रमित