बार्सिलोनाका कप्तान लियोनल मेस्सी घाइते

२१ श्रावण २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
38 Shares


एजेन्सी –बार्सिलोनाका कप्तान लियोनल मेस्सी घाइते भएका छन् । भर्खरै मात्र क्लबको प्रशिक्षणमा आएका कप्तान मेस्सी प्रशिक्षणको क्रममा सोमबार घाइते भएका हुन् ।मेस्सीको दाँया खुट्टमा समस्या देखिएको बार्सिलोनाको अफिसियल साइटमा उल्लेख छ । मेस्सीले अब क्लबको संयुक्त राज्य अमेरिकाको भ्रमणका गर्ने छैनन्, बार्सिलोनामा नै रहनेछन्

मेस्सीले संयुक्त राज्य अमेरिका टुरमा बार्सिलोनाले खेल्ने खेलहरु गुमाउनेछन् । बार्सिलोनाले यूएस टुरमा नेपोलीविरुद्ध दुई मैत्रीपूर्ण खेल खेल्नेछ । क्लबले अमेरिका प्रस्थान गर्ने टोली पनि घोषणा गरिसकेको छ ।क्लबका अनुसार मेस्सीले अब प्रशिक्षणमा पनि सहभागीता जनाउने छैनन् ।नेपाली समयअनुसार सोमबार बिहान सम्पन्न भएको खेलमा इंग्लिस क्लब आर्सनललाई हराउँदै बार्सिलोनाले ग्याम्पर ट्रफी फुटबल प्रतियोगिताको उपाधि उचालेको छ । उक्त खेलमा मेस्सीलाई मैदानमा उतारिएको थिएन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • अन्तिम खेलमा बार्यन म्युनिखसँग टोटनह्याम ३–१ ले पराजित
  • आज उधौली, धान्य पूर्णिमा र योमरी पूर्णिमा मनाइँदै
  • आज मंसिर २६ गते विहीबारको राशिफल
  • ‘महाधिवेशन गर्न नसक्नु हाम्रो विवेकपूर्ण अपरिहार्य वाध्यता हो’
  • शिक्षामा लगानी अनुसारको गुणस्तर वृद्धि हुन सकेन : गण्डकी प्रदेशका…
  • किराँत समुदायको महान् पर्व उधौलीको उपलक्ष्यमा राष्ट्रपतिद्वारा शुभकामना सन्देश
  • एक घरमा बम विस्फोट, एकजना प्रहरी नियन्त्रणमा
  • कसरी भगवानप्रति प्रल्हादको रह्यो पूर्ण विश्वास
  • जलवायु परिवर्तन अभियन्ता ग्रेटा बनिन् ‘टाइम वर्ष व्यक्ति’
  • सरकारबाट गौरिकाले पाउने भइन् ६५ लाख रुपैयाँ पुरस्कार