श्रिधर र मन्जुको तिज गित तिरैमा बजारमा

२२ श्रावण २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
660 Shares


सबलपोस्ट / बुटवल – हिन्दुहरुको माहान पर्ब हरितालिका तिजको अवसरमा चमेरो म्युजिक को प्रस्तुतिमा गायक श्रिधर अधिकारी र मन्जु ज्योति पाण्डे ( गौडेल) को तिज गित तिरैमा बजारमा आएको छ । उक्त गितमा श्रिधर अधिकारी र मन्जु ज्योति गौडेल को स्वर रहेको छ । साथै शब्द/ संगित पनि गायक श्रिधर अधिकारीले नै गरेको छन । भने गितको थेगो लक्ष्मण अधिकारीले बनाएको हुन ।

उक्त गितमा बिशेष गरि चर्चित गायक एबम मोडल रामजी खाँड़ र मेनुका थापाको अभिनय रहेको छ । यस गितमा सानो छदाँ को साथि संग धेरै पछि भेटघाट हुदाँ पहिला गाउँघरमा रहदाँ गरिने तिजको रमाईलो र कियाकलप हरुलाई समझदै अहिले धैरै पछि को भेट र माया प्रेमिका कुरा हरु गितमा सुन्न र हेर्न पाईन्छ । गितमा निकै मौलिक खालको शब्द हुरु रहेको छन । साथै उक्त गितको छायांकन करन चैसर, सम्पादन , मनोज कार्किले गरेको छन भने गितको निर्देशन बहुचर्चित निर्देशक मौसम हिमालिले गरेका हुन । हेर्नुहोस् भिडियो :

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • यसरी समातियो पन्ध्र वर्ष सम्म फरार हत्यारालाई
  • भारतमा नागरिकता कानून विरुद्धको आन्दोलनमा ६ जनाको मृत्यु
  • सिन्धुपाल्चोक बस दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या १५ पुग्यो, ६…
  • कञ्चन खोलामा फेरी अर्को पुल बन्ने, प्रदेश सांसद भुमिश्वर ढकालद्धारा…
  • अमेरिकाले खुलायो कामदार भिजा, यसरी भर्नुहोस् आवेदन
  • सिन्धुपाल्चोक दुर्घटनामा बाँच्न सफल यी नानीको आफन्त भेट्टाउन शक्दो शेयर…
  • आजै जान्नुहोस् : यस्तो हुनुपर्ने रहेछ आमा छोरीको सम्बन्ध
  • ‘देवीनगरमा हुन लागेको औद्योगिक व्यापार मेला वडाकै लागि गौरवको विषय’
  • कांग्रेस युवा नेता गगन थापा पौष १ गते कपिलवस्तु आउने
  • बुटवल नयागाउँमा सुबिधासम्पन्न होटल ‘टुकी’ सञ्चालनमा