सुजुकि २ पाङ्ग्रे को डिलर मिट सम्पन्न

२३ श्रावण २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
86 Shares


बुटवल –सुजुकि मोटरसाईकल तथा स्कुटरको नेपालको लागि आधिकारिक आयात कर्ता तथा बिक्रेता भिजि अटोमोबाईल्स प्रालि ले आफ्ना नेपाल भर का आधिकारिक बिक्रेता हरुको भेला डिलर मिट सम्पन्न गरेको छ। काठमाडौं को गोकर्ण फरेष्ट रिसोर्ट मा २ दिन सम्म चलेको डिलर मिट मा कम्पनि ले आफ्ना भाबि योजना तथा बिगत को समिक्षा को बारेमा प्रस्तुति तथा भलाकुसारि गरेको थियो।

सुजुकि ले हाल नेपाल भर ५९ वटा ठाउँ बाट एक साथ बिक्री, स्पेयर्स तथा बिक्रि पछिको सेवा प्रदान गर्दै आएको छ। साथै आर्थिक बर्ष ०७५र७६ मा नेपाल भर बाट विभिन्न बिधामा सर्बोत्तकृष्ट डिलर हरुलाई सम्मान गरेको छ। जसमा सर्बाधिक बिक्रि तर्फ न्यु केसि अटोमोबाईल्स तुल्सिपुर, गुणस्तर सर्भिस तर्फ बर्दघाट, बिशिस्ट संरचना तर्फ पोखरा र सर्बाधिक स्पेयर्स बिक्रि तर्फ बसुन्धरा ले हात पार्न सफल भएका छन। सर्बाधिक बिक्रिको अवार्ड हात पारे पछि न्यु केसि का संचालक प्रेम केसि ले कम्पनिले आफुलाई न्याय गरेको र आगामि बर्ष मा पनि सर्बोत्कृष्टता को नतिजा अन्यत्र जान नदिनको लागि थप कोसिस गर्न आफुलाई थप चुनौति थपिएको जानकारि दिए।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बुद्धमुर्ती तोडफोड प्रकरण: डिएसपीको होइन एआइजीको नेतृत्वमा छानबिन टोली गठन…
  • देश समाज र जनताको भावना बुझेर काम गर्ने एक मात्र…
  • रवि लामिछानेसहित तीनैजनासँग लिइयो बयान
  • पुडासैनी मृत्यु प्रकरण : निर्दोष नपरुन्, दोषी नछुटुन् – कांग्रेस
  • बजार अनुगमनमा नीजि क्षेत्रको चासो अधिकार पाएको स्थानीयतह भने बेखबर
  • वरिष्ठ नेता पौडेल भन्छन – ‘सरकारले राज्यकाे ढुकुटी कार्यकर्तालाई बाँड्याे’
  • नेप्से ७ अंकले उकालो लाग्यो
  • मानसरोवर गएकी एक भारतीय तीर्थयात्रीको म‍ृत्यु
  • दर्ता नै नभएका औषधि नेपाली बजारमा, कारवाही गर्ने विभागको चेतावनी
  • भक्तपुरमा रातभर जागे महाकाली, भैरव र नीलबाराही