नगरलाई समृद्ध बनाउनका लागि नगरवासीको महत्वपूर्ण भूमिका रहन्छ :नगर प्रमुख थापा 

२६ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
26 Shares


सुनवल -नगरलाई समृद्ध बनाउनका लागि नगरवासीको महत्वपूर्ण भूमिका रहने सुनवल नगरपालिकाका नगर प्रमुख भिम बहादुर थापा भरतले बताउनु भएको छ । महिला उद्यम केन्द्र सुनवल ६ ले आयोजना गरेको ६ दिने उद्घोषण तालीमको समापन कार्यक्रमलाई सम्वोधन गर्दै नगर प्रमुख थापाले सो कुरा बताउनु भएको हो । नगर प्रमुख थापाले नगरका हरेक वडामा रहेका क्रियासिल महिलाहरुलाई सचेत र सक्रिय बनाउदै उद्यमसिलतासंग जोडेर अघि बढ्न सकेमात्र सुनवल नगर समृद्ध हुनसक्ने बताउदै त्यसका लागि महिलाहरुमा क्षमता अभिवृद्धि हुन जरुरी रहेको धारणा ब्यक्त गर्नु भएको थियो ।

महिला उद्यम केन्द्र सुनवल ६ की अध्यक्ष अनिता भट्टराईको अध्यक्षता , नगर प्रमुख भरत थापाको प्रमुख आतिथ्यता र केन्द्रकी सचिव सीता तिमीलसिनाको मा भएको तालीम समापन कार्यक्रममा तालीममा सहभागी पुष्पा पन्थ,अनिता पाण्डे,निकीता क्षेत्री,बुद्ध माया पाठक लगाएतले तालीममा सिकेका अनुभवहरु राख्नु भएको थियो भने वडा नंम्वर ६ का वडाध्यक्ष राम प्रसाद लामा,वडासदस्यद्धय भिमा कुवंर,यानीसरा सराईली लगाएतले आ आफ्ना भनाईहरु राख्नु भएको थियो । श्रावण २१ गते देखि शुरु भएको उक्त ६ दिने उद्घोषण तालीमको सहजीकरण पत्रकार कृष्ण ढकालले गर्नु भएको थियो भने तालीममा ३९ जना महिलाहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बुद्धमुर्ती तोडफोड प्रकरण: डिएसपीको होइन एआइजीको नेतृत्वमा छानबिन टोली गठन…
  • देश समाज र जनताको भावना बुझेर काम गर्ने एक मात्र…
  • रवि लामिछानेसहित तीनैजनासँग लिइयो बयान
  • पुडासैनी मृत्यु प्रकरण : निर्दोष नपरुन्, दोषी नछुटुन् – कांग्रेस
  • बजार अनुगमनमा नीजि क्षेत्रको चासो अधिकार पाएको स्थानीयतह भने बेखबर
  • वरिष्ठ नेता पौडेल भन्छन – ‘सरकारले राज्यकाे ढुकुटी कार्यकर्तालाई बाँड्याे’
  • नेप्से ७ अंकले उकालो लाग्यो
  • मानसरोवर गएकी एक भारतीय तीर्थयात्रीको म‍ृत्यु
  • दर्ता नै नभएका औषधि नेपाली बजारमा, कारवाही गर्ने विभागको चेतावनी
  • भक्तपुरमा रातभर जागे महाकाली, भैरव र नीलबाराही