नगरलाई समृद्ध बनाउनका लागि नगरवासीको महत्वपूर्ण भूमिका रहन्छ :नगर प्रमुख थापा 

२६ श्रावण २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
26 Shares


सुनवल -नगरलाई समृद्ध बनाउनका लागि नगरवासीको महत्वपूर्ण भूमिका रहने सुनवल नगरपालिकाका नगर प्रमुख भिम बहादुर थापा भरतले बताउनु भएको छ । महिला उद्यम केन्द्र सुनवल ६ ले आयोजना गरेको ६ दिने उद्घोषण तालीमको समापन कार्यक्रमलाई सम्वोधन गर्दै नगर प्रमुख थापाले सो कुरा बताउनु भएको हो । नगर प्रमुख थापाले नगरका हरेक वडामा रहेका क्रियासिल महिलाहरुलाई सचेत र सक्रिय बनाउदै उद्यमसिलतासंग जोडेर अघि बढ्न सकेमात्र सुनवल नगर समृद्ध हुनसक्ने बताउदै त्यसका लागि महिलाहरुमा क्षमता अभिवृद्धि हुन जरुरी रहेको धारणा ब्यक्त गर्नु भएको थियो ।

महिला उद्यम केन्द्र सुनवल ६ की अध्यक्ष अनिता भट्टराईको अध्यक्षता , नगर प्रमुख भरत थापाको प्रमुख आतिथ्यता र केन्द्रकी सचिव सीता तिमीलसिनाको मा भएको तालीम समापन कार्यक्रममा तालीममा सहभागी पुष्पा पन्थ,अनिता पाण्डे,निकीता क्षेत्री,बुद्ध माया पाठक लगाएतले तालीममा सिकेका अनुभवहरु राख्नु भएको थियो भने वडा नंम्वर ६ का वडाध्यक्ष राम प्रसाद लामा,वडासदस्यद्धय भिमा कुवंर,यानीसरा सराईली लगाएतले आ आफ्ना भनाईहरु राख्नु भएको थियो । श्रावण २१ गते देखि शुरु भएको उक्त ६ दिने उद्घोषण तालीमको सहजीकरण पत्रकार कृष्ण ढकालले गर्नु भएको थियो भने तालीममा ३९ जना महिलाहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • अन्तिम खेलमा बार्यन म्युनिखसँग टोटनह्याम ३–१ ले पराजित
  • आज उधौली, धान्य पूर्णिमा र योमरी पूर्णिमा मनाइँदै
  • आज मंसिर २६ गते विहीबारको राशिफल
  • ‘महाधिवेशन गर्न नसक्नु हाम्रो विवेकपूर्ण अपरिहार्य वाध्यता हो’
  • शिक्षामा लगानी अनुसारको गुणस्तर वृद्धि हुन सकेन : गण्डकी प्रदेशका…
  • किराँत समुदायको महान् पर्व उधौलीको उपलक्ष्यमा राष्ट्रपतिद्वारा शुभकामना सन्देश
  • एक घरमा बम विस्फोट, एकजना प्रहरी नियन्त्रणमा
  • कसरी भगवानप्रति प्रल्हादको रह्यो पूर्ण विश्वास
  • जलवायु परिवर्तन अभियन्ता ग्रेटा बनिन् ‘टाइम वर्ष व्यक्ति’
  • सरकारबाट गौरिकाले पाउने भइन् ६५ लाख रुपैयाँ पुरस्कार