जेसीजले भ्रष्टचार, अनियमितता विरुद्ध व्यङगात्मक शैलीमा गाईजात्रा गर्ने

२८ श्रावण २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
64 Shares


बुटवल। प्रदेश नं५ को अस्थायी राजधानी बुटवलमा बुटवल जेसीजले पहिलो पटक गाईजात्रा गर्ने भएको छ । बुटवल जेसीजले बुटवलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी भदौ ४ गते भ्रष्टचार, अनियमितता विरुद्ध व्यङगात्मक शैलीमा गाईजात्रा गर्न लागेको जानकारी दिएको हो । बुटवल जेसीजका अध्यक्ष नरदेव न्यौपानले नेताहरुलाई जफादेहि बनाउन लागि गाईजात्राको आयोजना गर्न लागिएको जानाकारी दिनुभयो ।

गाईजात्राको अवसरमा ब्रान्र्ड अर्थ काठमाडौंले पहिलो पटक आयोजना गरेको प्रदेश प्रदेशमा गाईजात्रा अन्तर्गत बुटवल जेसीजले गाईजात्रा गर्न लागिएको उहाको भनाई छ । गाईजात्रा कार्यक्रममा हास्य कलाकारहरु मनोज गजुरेल, शैलेन्द्र सिंखडा, सुरेन्द्र क।सी मुलाको साग रवि डंगोल, शिवशंकर रिजाल, जोगिन्दर०, यमन श्रेष्ठ, पुर्ण थापा, सुवोध गौतम, सन्ध्या बुढा, खुमन कार्की, रुविना अधिकारी लगाएतको प्रस्तुती हुनेछ । कार्यक्रममा पुर्व अध्यक्ष अनुपमान सैजु, गोपाल अधिकारी, अर्जुन ज्ञवाली लगाएले शुभकामना मन्तव्य दिएका थिए । गाईजात्रा कार्यक्रममा प्रदेश नं। ५ का मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल, मन्त्री तथा उच्च ओहोदाका व्यक्तिहरुको उपस्थिती हुने आयोजकको भनाई छ । भदौ ४ गते साँझ ५ बजे देखि हुने कार्यक्रम तिलोत्तमा योगिकुटीमा रहेको होटल पौवामा हुनेछ । कार्यक्रममा ३ लाख खर्च अनुमान गरिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • डब्लु आइसीसीद्धारा खेलकुद तथा विविध साँस्कृतिक कार्यक्रम गर्ने
  • “प्रचण्डले तपाई मन्त्रीबाट हट्नुपर्छ भनेपछि म मन्त्रिपरिषद बैठक जान छाडे”:आपुर्ति…
  • डब्लुएमएसी वल्र्ड कप ब्रेबेन्च ओपन च्याम्पियनसीपमा ७ पदक
  • फेसबुकलाई चुनौती दिन आयो ‘डब्लूटीस् सोसल’
  • बझाङमा गयो ५ दशमलव ७ रेक्टर स्केलको भूकम्प
  • जनताका पिरमार्काप्रति सरकार पुरै उदासीन छ, उपनिर्वाचन कांग्रेसले जित्छः डा.…
  • पौषमा छैठौं स्याङ्जा महोत्सव हुने
  • स्वीडेनको पुनर्चक्रण विधि यति गज्जबको, देशमा सकियो फोहोर
  • के हो रातो सागसब्जी?जाडोयाममा मुटु जोगाउन रातो फलफूल र सागसब्जी
  • भारतबाट विवाह गर्न सौराहा आउँछन् भारतीय