जेसीजले भ्रष्टचार, अनियमितता विरुद्ध व्यङगात्मक शैलीमा गाईजात्रा गर्ने

२८ श्रावण २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
64 Shares


बुटवल। प्रदेश नं५ को अस्थायी राजधानी बुटवलमा बुटवल जेसीजले पहिलो पटक गाईजात्रा गर्ने भएको छ । बुटवल जेसीजले बुटवलमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी भदौ ४ गते भ्रष्टचार, अनियमितता विरुद्ध व्यङगात्मक शैलीमा गाईजात्रा गर्न लागेको जानकारी दिएको हो । बुटवल जेसीजका अध्यक्ष नरदेव न्यौपानले नेताहरुलाई जफादेहि बनाउन लागि गाईजात्राको आयोजना गर्न लागिएको जानाकारी दिनुभयो ।

गाईजात्राको अवसरमा ब्रान्र्ड अर्थ काठमाडौंले पहिलो पटक आयोजना गरेको प्रदेश प्रदेशमा गाईजात्रा अन्तर्गत बुटवल जेसीजले गाईजात्रा गर्न लागिएको उहाको भनाई छ । गाईजात्रा कार्यक्रममा हास्य कलाकारहरु मनोज गजुरेल, शैलेन्द्र सिंखडा, सुरेन्द्र क।सी मुलाको साग रवि डंगोल, शिवशंकर रिजाल, जोगिन्दर०, यमन श्रेष्ठ, पुर्ण थापा, सुवोध गौतम, सन्ध्या बुढा, खुमन कार्की, रुविना अधिकारी लगाएतको प्रस्तुती हुनेछ । कार्यक्रममा पुर्व अध्यक्ष अनुपमान सैजु, गोपाल अधिकारी, अर्जुन ज्ञवाली लगाएले शुभकामना मन्तव्य दिएका थिए । गाईजात्रा कार्यक्रममा प्रदेश नं। ५ का मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल, मन्त्री तथा उच्च ओहोदाका व्यक्तिहरुको उपस्थिती हुने आयोजकको भनाई छ । भदौ ४ गते साँझ ५ बजे देखि हुने कार्यक्रम तिलोत्तमा योगिकुटीमा रहेको होटल पौवामा हुनेछ । कार्यक्रममा ३ लाख खर्च अनुमान गरिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • चौधरी फाउण्डेशनद्वारा मन्त्री बराल मार्फत अस्पताललाई भेन्टिलेटर हस्तान्तरण
  • तरूण विभागद्वारा कालिन्चोकका बाढीपिडितलाई राहत हस्तान्तरण
  • शेयर बजारमा अनलाइन प्रयोगकर्ता ५७ हजार
  • प्रदेश ५ को सामाजिक विकास मन्त्रालयका कर्मचारीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • पश्चिम नवलपरासीमा शनिबार देखी एक हप्ता सम्म निषेधाज्ञ
  • लिखु तामाकोशी गाउँपालिकाका अध्यक्ष खड्का पक्राउ
  • रुपन्देहीमा थप ११ जनामा कोरोना संक्रमण
  • सिन्धुपाल्चोक पहिरो : चारको शव भेटियो, ३४ बेपत्ता
  • लायन्स क्लब अफ बुटवल जितगढीद्वारा गुल्मीका पहिरो पीडितलाई सहयोग !
  • घ्याल सुम्दो सेवा संस्था अमेरिकाको बैठक सम्पन्न,महासचिवमा छोन्जोम लामासहितका पदाधिकारीहरु…