सोलिडारिटी द्ववारा प्रदेश एक अन्तर्गत इलाम र ताप्लेजुङमा झोला बितरण

२८ श्रावण २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
23 Shares


अन्तराष्ट्रिय परोपकारी संस्था सोलिडारिटी इन्टरनेशनलले इलामको केवाबुङ धुसेनीमा अवस्थित श्री भगवती माध्यमिक बिधालय, आङदाङको जनकल्यण आधारभुत बिधालय र ताप्लेजुङको फुङ्लिङमा अवस्थित श्री भानु जन माध्यमिक बिधालयमा अध्ययनरत बालबालिकालाई झोला वितरण गरेको छ ।विद्यालयमा आर्थिकस्तर न्यून भएका एक सय बालबालिकालाई सोलिडारिटी इन्टरनेशनलले प्रोजेक्ट झोला अन्तर्गत झोला बितरण गरेको हो ।

नेपालका बिकट गाउँका अती बिपन्न बालबालिकाहरु विद्यालयमा नियमित नभएपछि बिभिन्न ब्यक्तिगत दाताको सहयोगमा प्रोजेक्ट झोला अभियान सुरु गरिएको सोलिडारिटी इन्टरनेशनलका प्रबक्ता अजनिस घिमिरेले जानकारी दिए ।कार्यक्रममा स्थानिय तहको तर्फबाट वडा अध्यक्ष तथा सदश्यहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

२०१९ मा नेपालका ७ वटै प्रदेशका बिभिन्न बिकट जिल्लाहरुमा अध्ययनरत कम्तीमा एक हजार बालबालिकालाई झोला बितरण गरी बालबालिकालाई नियमित बिधालय जान वकालत गर्नेमा जोड दिने प्रोजेक्ट झोलाका अभियानकर्ता तथा सोलिडारिटी इन्टरनेशनलका अध्यक्ष एवम प्रमुख कार्यकारी अधिकृत राजेन्द्र गौतमले जानकारी दिए ।प्रोजेक्ट झोला अन्तर्गत सोलिडारिटीले २०३० सम्ममा एक लाख गरीब बालबालिको हातमा झोला पुर्याउने निर्णय गरेको छ ।अभियानलाई निरन्तर्ता दिदै सोलिडारिटी इन्टरनेशनलले केही समय अगाडि मात्रै नवलपरासीको एक बिधालयमा पनि झोला बितरण गरेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • साहित्यमा झरको सैद्धान्तिक अवधारणा
  • नेपालको विदेश नीति गम्भिर मोडमा, भारतीय मिडियाहरुको नेपालप्रति खेदजनक प्रस्तुती
  • ओली सरकारले फेरि बढायो इन्धनको मूल्य
  • सार्वजनिक सवारी नचलाउने यातायात व्यवसायी राष्ट्रिय महासंघको निर्णय
  • निजी विद्यालयलाई समेटेर राहत प्याकेज घोषणा गरियोस्
  • कोरोना प्रभावितलाई सहयोग गरी हरियाली बनाउने लक्ष्य सहित फलफूलका बिरुवा…
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशनले संघ-सस्थाहरु मार्फत निशुल्क शुद्व दुध वितरण…
  • विश्वविद्यालयलाई पार्टीका कार्यकर्ता भर्ती केन्द्र नबनाउन माग गर्दै उपकुलपतिलाई नेविसंघको…
  • रामजी ज्ञवालीको निर्देशनमा छोटो चलचित्र ‘लक डाउन’ सार्वजनिक
  • नेकपा धुर्कोट बस्तुद्वारा शोक सभा