एनआईसी एसिया र बुटवलको मर्सी सिटी हस्पिटलबीच सम्झौता

२९ श्रावण २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
2 Shares


बुटवल – एनआईसी एसिया बैंक लिमिटेड र मर्सि सिटी हस्पिटल प्रालि बुटवल, रुपन्देहीबीच सेवासुविधामा छुटसम्बन्धी सम्झाैता भएकाे छ। सम्झाैताअनुसार बैंकका सम्पूर्ण ग्राहक र कर्मचारीले अस्पतालमा उपचार गराउँदा सेवा सुविधाहरुमा १० प्रतिशतसम्मको छुट पाउनेछन्।

उक्त सम्झौतापत्रमा बैंकको तर्फबाट प्रदेश नं ५ का प्रादेशिक कार्यालय प्रमुख तिलक सुन्दर कार्की र मर्सि सिटी हस्पिटलको तर्फबाट हस्पिटलका प्रबन्धनिर्देशक गोपाल प्रसाद श्रेष्ठले हस्ताक्षर गरेको बैंकले जनाएको छ। बैंकलाई आमजनमानसले गरेको प्रगाढ विश्वास, अगाध स्नेह र बैंक प्रतिको भरोसाले गर्दा यस बैंकको मुलुकभर २ सय ९५ शाखा कार्यालयहरु, ३ सय ३४ एटीएम, ५७ वटा एक्स्टेन्सन काउण्टर एवं ४१ वटा शाखारहित बैंकिङ सेवा प्रदान गर्दै आएको छ। देशभर बैंकका १७ लाख ग्राहक रहेका छन्।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया