कञ्चन जेसिजको जेसिज सप्ताह भदौ ६ गते देखि

३ भाद्र २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कञ्चन –कञ्चन जेसिजले आफ्नो स्थापना बर्षको अवसर पारेर बिबिध कार्यक्रम गरि जेसिज सप्ताह कार्यक्रम संचालन गर्ने भएको छ।कञ्चन जेसिजको सचिवालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलन गरि कञ्चन जेसिजका अध्यक्ष चुडामणी पौडेलले जेसिज सप्ताह कार्यक्रमका बिबिध कार्यक्रमहरु सार्बजनिक गर्नु भएको हो।भदौ ६ गते तिज मिलन कार्यक्रमको आयोजनाका साथ जेसिज सप्ताहको शुभारम्भ गरिने उक्त कार्यक्रम भदौ १४ गते सम्म संचालन हुने आयोजकले जनाएकोछ।

सप्ताह कार्यक्रम अन्तर्गत भदौ ६ गते प्रगति माध्यमिक बिधालयमा लोकपप गायक दुर्गेश थापाको समेत तिज विशेषको रुपमा प्रस्तुती समेत हुने तिज मिलन कार्यक्रम गरि जेसिज सप्ताहको शुरुवात हुने कञ्चन जेसिज बर्ष २०१९ का अध्यक्ष चुडामणी पौडेलले पत्रकार सम्मेलनमा बताउनु भएकोछ।यस्तै भदौ ७ गते कञ्चन गाउपालिकाका विभिन्न सिमानाहरुमा कञ्चनको स्वागत तथा धन्यबाद बोर्ड स्थापना गर्ने,८ र ११ गते कञ्चनका बिधार्थीहरुलाई गजेडी मा।बि। र गौतम बुद्ध आधारभुत बिधालयमा छात्रबृति बितरण गर्ने,९ गते स्वास्थ्य जीवन शैली एबम खुशी कला नामक प्रशिक्षण संचालन गर्ने र १४ गते ट्राफिक बेरिकेट्स हस्तान्तरण कार्यक्रम गरि जेसिज सप्ताहको कार्यक्रमको समापन गर्ने आयोजकले जनाएकोछ।

करिब ५ लाख रुपैया बराबर खर्च हुने उक्त कार्यक्रम सम्पन्न गर्न अमर गुरुङ र मेघराज काउचाले छात्रबृतिका लागि आर्थिक सहयोग गर्ने भएका छन भने कार्यक्रमको थप खर्च ब्यबस्थापनका लागि विभिन्न ब्यापारिक प्रतिस्थान र कञ्चन गाउपालिका संगको सहकार्य गरि जेसिज सप्ताहलाई सफल बनाउने जेसिजका कानुनी सल्लाहकार बाबुराम पौडेलले जानकारी दिनु भएकोछ।महासचिब राजन पौडेलको संचालनमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा जेसिज सप्ताहलाई सफल बनाउन कञ्चनका सम्पुर्ण ब्यबसायी,बुद्दिजिबी समाजसेबी,शिक्षाप्रेमीहरुलाई हातेमालो गरि सहकार्य गर्न समेत कञ्चन जेसिजका अध्यक्ष चुडामणी पौडेलले आब्हान गर्नु भएकोछ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विद्यार्थीलाई दुई वर्षभन्दा बढी भिसा नदिने कानून ल्याउँदै अमेरिका
  • आज शनिबारको राशिफल
  • थाकस र थापस द्वारा श्रद्धान्जली कार्यक्रम सम्पन्न
  • सरकारले बलत्कारी बचाएको ने.वि.संघको दाबी
  • बिपत ब्यवस्थापन समितिको समुहले पहिरो क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन तत्काल उद्धारमा…
  • नेपाली कांग्रेस वडा समितिद्धारा सम्मान
  • स्थानीय भन्छन् सुमित जस्तै ईन्चार्जको लहानमा खाचो छ
  • रुपन्देहीका शिब राज बेल्बासेको संयोजकत्वमा साझा युवा संगठन प्रदेश नम्बर…
  • प्रधानमन्त्रीका निजी चिकित्सक शाहलाई कोरोना संक्रमण
  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग