नेपाली काँग्रेस गुल्मीद्धारा वामीमा स्व.काफ्लेप्रति शद्धाञ्जली सभा सम्पन्न

६ भाद्र २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कौरब खत्री- गुल्मी /नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिति गुल्मीको आयोजनामा नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिति सदस्य कल्पना घिमिरेका पिता तथा नेपाली काँग्रेसका क्रियाशिल सदस्य बयोवृद्ध मुसिकोट नगरपालिका ७ वामी निवासी स्व.थानेश्वर काफ्लेप्रति आज ५ औ दिनको पूण्यतिथिका अवसरमा वामी काफलटोलामा नेपाली काग्रेस गुल्मीद्धारा शद्धाञ्जली सभा सम्पन्न गरेको छ ।शोक सभा कार्यक्रलाई सम्वोधन गदै नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिति गुल्मीका पार्टी सभापति भुवनप्रसाद श्रेष्ठले स्वर्गीय थानेश्वर काफ्लेले पार्टीमा रहेर प्रजातन्त्र र पार्टीका एक सच्चा र इमान्दार एक अभिभावकको निधनले सिङ्गो नेपाली काँगे्रस पार्टी ठूलो क्षती पुगेको बताए ।

साथै सोही शद्धाञ्जली सभामा नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिति गुल्मीका पार्टी उपसभापति बिष्णु बलाल,नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिति गुल्मीका पार्टी सचिव खिलध्वज पन्थी,नेपाली काँग्रेस मुसिकोट नगरकार्य समिति गुल्मीका संयोजक शुर्दसन शाक्य, नेपाली काँग्रेस मुसिकोट नगरपालिका छाँया सरकारका संयोजक झविलाल भण्डारी,मुसिकोट नगरपालिका वडा नं.७ का कार्यबहाक सभापति तेजिन्द्र जिसी, मुनपा वडा नं.९ का सभापति टिकाराम सापकोटा लगायलले स्व. काफ्लेले समाज र पार्टीलाई पु¥याएको योगदानको चर्चा तथा परिचर्चा गदै शोक मन्तव्य राखेका थिए ।शद्धाञ्जली सभा कार्यक्रममा नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समितिका पदाधिकारी,भातृ संगठनका प्रमुख एव प्रतिनिधि,नेपाली काग्रेस मुसिकोट नगर कार्यसमिति तथा विभिन्न वडाका सभापति एवं प्रतिनिधिहरु शुभेच्छुक नेता तथा कार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।शद्धाञ्जली सभा कार्यक्रम नेपाली काँग्रेस जिल्ला कार्य समिति गुल्मीका पार्टी सभापति भुवनप्रसाद श्रेष्ठको सभापतित्व तथा पार्टी सचिव बिष्णु कुमारी सापकोटाको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया