“लत एक एडिक्ट” युवापुस्ताको कथा ब्यथा बोकेको लघु फिल्म हो : निर्देशक परियार

८ भाद्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
443 Shares


सुदिप गौतम/बुटवल- पछिल्लो समयका व्यस्त अनि जल्दाबल्दा युवा निर्देशक दिपक परियार ले निर्देशन गरेको लघु चलचित्र “लत एक एडिक्ट “को छायांकन सकिएको छ । चलचित्र एकदम राम्रो बनेको निर्देशक परियारले बताएका छन ।उक्त लघु चलचित्रमा युवाहरु लागु पदार्थ दुर्व्यसनीमा फस्दा समुदायमा परिवारमा पर्ने असर बारे चित्रण गर्न खोजेको उनको भनाई छ । लघु चलचित्रमा सबै कलाकार र प्राबिधिकले उत्तिकै मिहेनत गरेको उनको भनाई छ ।

उक्त लघु चलचित्रमा सपना परियार, लक्ष्मण कालिराज, नबिन परियार, बिष्णु पाण्डे, भुवन खडका बन्दना केसी , सुदिप गौतम, बिनोद सुनार र बिनय उदय लगायतका कलाकारहरु को अभिनय रहेको छ । चलचित्रको कथा सिड गौतम ले लेखेका हुन् भने निर्माता नबिन परियार हुन् ।चलचित्रको सम्पूर्ण छायाकन सकेर अहिले सम्पादनको काम भैरहेको छ । निर्देशक परियारले यो चलचित्र चाडै रिलिज गरिने र सबै दर्शकहरुले र विषेस गरी अभिभावकले एक पटक हेर्न पर्ने चलचित्र बनेको र सबैले हेरिदिन आग्रह गरेका छन । सम्पूर्ण युनिटलाई हाम्रो तर्फ देखि धेरै धेरै शुभकामना ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • लिटिल प्याराडाईजद्घारा जेष्ठ नागरिकहरूलाई सम्मान
  • वास्तुशास्त्रः मयुरको प्वाँख घरमा राख्नाले हुन्छ यस्तो फलिफाप
  • राप्ती गाउँपालिका नेपालकै दोस्रो सडक मानवमुक्त गाउँपालिका घोषणा
  • प्रियंका र आयुष्मानले गरे बिहे
  • दृष्टीकोण होईन सूचना सम्प्रेशण गरौंः मुख्यमन्त्री
  • शरीरको अंगमा भएको कोठीले निर्धारण गर्छ भाग्य
  • सिद्धबाबा हस्पिटलमा सर्जरी सेवासगै ठुुलो अपरेसन गर्न सफल
  • ३८ औँ मगर एकता दिवसको अवसर पारि नवलपरासी सहित देशैभर…
  • लुम्बिनीलाई मिनी ठमेल बनाउनु पर्छ : मुख्यमन्त्री पोखरेल
  • केराको बोक्राको फाइदा– शरीरको मुसा हटाउनदेखि कोलेस्ट्रोल नियन्त्रण गर्नसम्म