‘छ माया छपक्कै’ को गीतमा केकी र दीपकको प्रेम

१४ भाद्र २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौँ –असोज २४ गतेलाई रिलिज मिति तोक्दै चलचित्र ‘छ माया छपक्कै’ को गीत सार्वजनिक गरिएको छ । उक्त गीत युट्युबमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।गीतमा बसन्त थापा र मीना निरौलाको स्वर सुन्न सकिन्छ भने गायक थापाकै संगीत रहेको छ । यस्तै गीतमा लेखक तथा गीतकार राजेन्द्र थापाले शब्द लेखेका छन् । श्रीकृष्ण बम बल्ल, एचबीएन किस्मन, क्षेत्र शाही, जुना श्रीस र निरु श्रीसले पार्श्वध्वनि दिएको यो गीत लोकशैलीमा आधारित छ ।

गीतलाई योगेश काजीले एरेन्ज गरेका हुन् । यस्तै गीतको भिडियो भिडियो दीपकराज गिरी, केकी अधिकारी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, सुपुष्पा भट्ट, बुद्धि तामाङ लगायतले कम्मर मर्काएका छन् ।रोहित अधिकारीले निर्माण गरेको यो फिल्ममा दीपेन्द्र लामाको कथा तथा निर्देशन छ । फिल्मको स्किृप्ट दीपकराज गिरीले तयार पारेका हुन् ।यो फिल्म निर्माण घोषणादेखि नै चर्चामा छ । चलचित्रको ट्रेलर अझै रिलिज गरिएको छैन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • गुल्मी र पाल्पाका शिक्षकहरुका लागि १० दिने टिपिडी तालिम पाल्पामा…
  • ग्लोबल आइएमई बैंकले ल्यायो ग्लोबल स्मार्टमा ‘क्यास ब्याक’ योजना
  • अब एउटा बैंकको एटिएम कार्ड प्रयोग गरी अर्को बैंकको एटिएमबाट…
  • चन्द्रागिरी हिल्सको आईपीओ आज वाट बिक्री खुला
  • प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आज सुदूरपश्चिम प्रदेशको धनगढीमा सम्बोधन गर्ने
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरीका च्याप्टरको पहलमा न्युयोर्क शहर मेयर…
  • कोरोना संक्रमण फैलिएपछि जापानको राजधानी टोकियोमा संकटकाल घोषणा
  • तपाईंको आज
  • कृषि सम्भाव्यता अध्ययन गर्न किसान नेता भट्टराईको अध्यक्षतामा समिति गठन
  • बर्डफ्लू सम्बन्धी उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह