जीवन र भोगाई बारे प्रेरक भनाई

२२ भाद्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
62 Shares


मदर टेरेसा तपाईं हामी सबैले सुनेको नाम हो । उनले आफ्नो जीवनकालमा गरेको कामका कारण आज पनि हाम्रो मनमस्तिष्कमा रहन सफल भएकी छन् ।मदर टेरेसाले जिवन के हो? जीवनलाई सफल पार्न के गर्नुपर्छ लगायतका विषयमा आफ्नो धारणा राखेकी छन् ।प्रस्तुत छ मदर टेरेसाले जीवनलाई सार्थक बनाउन अपनाउनुपर्ने विषयका बारेमा राखेका धारणा :

जीवन अवसर हो, सदुपयोग गर्नुहोस्-जीवन सुन्दरता हो, प्रसंशा गर्नुहोस्-जीवन खुसी हो, जम्मा गर्नुहोस्-जीवन सपना हो,महशुसगर्नुहोस्जीवनचुनौती हो, सामना गर्नुहोस्-जीवन कर्तव्य हो, पुरा गर्नुहोस्-जीवन खेल हो, प्रतिस्पर्धा गर्नुहोस्-जीवन प्रतिज्ञा हो,परीपूर्ण गर्नुहोस्-जीवन गीत हो, मज्जाले गाउनुहोस्-जीवन संघर्ष हो, स्वीकार गर्नुहोस्-जीवन दुःखान्त छ, सहन गर्नुहोस्-जीवन शाहसिक छ, हिम्मत गर्नुहोस्जीवन भाग्य हो, निर्माण गर्नुहोस्-जीवन बहुमूल्य छ, कामयाबी बनाउनुहोस्-जीवन एक जिन्दगी हो, यसका निम्ती लड्नुहोस् ।-

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया