बीपी कोइरालाको अप्रकाशित डायरीको डा शशांकले विमोचन गर्दै

२२ भाद्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
40 Shares

File Image

काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसका संस्थापक तथा जननिर्वाचित प्रथम प्रधानमन्त्री बीपी कोइरालाको अप्रकाशित डायरीलाई संग्रह गरेर प्रकाशित पुस्तकको आइतवार विमोचन हुने भएको छ। नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा शशांक कोइरालाले डायरीको विमोचन गर्ने भएका छन्। बीपी कोइरालाको २००८ देखि २०१३ सम्मका अप्रकाशित डायरी तथा पत्रहरुलाई पुस्तकमा समेटिएको छ।

नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानको पुस्तकालय हलमा आयोजित कार्यक्रममा पुरुषोत्तम बस्नेतद्वारा लिखित तथा संग्रहित नेपाली कांग्रेसको इतिहासको प्रारुप र डा शोभाकर पराजुलीद्वारा लिखित लोकतन्त्र र समाजवाद पुस्तकको समेत विमोचन हुने छ। दिउँसो दुई वजे हुने कार्यक्रममा वक्ताका रुपमा सहभागि नेपाली कांग्रेसका नेताहरु नरहरी आचार्य, डा शेखर कोइराला, गगन थापालाई पत्रकारहरु युवराज घिमिरे र चन्द्रकिशोरले साथ दिनेछन्। आइतवार विमोचन हुने ३ वटै पुस्तकलाई शिखा बुक्सले प्रकाशन गरेको हो।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य धनराज गुरुङ लाई जिपी कोइराला फाउन्डेसन…
  • विप्लवनिकट विद्यार्थी संगठनद्वारा फागुन १४ गते शैक्षिक हड्ताल
  • अब विवाह गरेकी छोरीलाई पनि अंशबापत जग्गाजमिन दिने
  • भुलेर पनि प्रयोग नगर्नुहोस् यस्तो सिन्दुर, ऋणमा डुब्नसक्छन पति
  • आँचल र उदिपले यसरी गरे इङ्गेजमेन्ट, के भन्छिन आँचल ?
  • देश आमा हुन्, कुर्लुम्म काटेर खान मिल्दैन
  • कर्णाली नदीमा जीप खस्यो, एक जनाको मृत्यु
  • समता स्कुलको ६औं वार्षिक उत्सव र अभिभावक भेला सम्पन्न
  • महिनावारी भएको बेला पुजापाठ गर्न, मन्दिर जान हुन्छ कि हुँदैन…
  • ३ करोड भ्रष्टाचार गरेको आरोपमा कार्यालय प्रमुख बिरुद्ध मुद्दा दायर